ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικό wdm

WDM LGX CWDM οπτικό να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος ραφιών στη οπτική ίνα

WDM LGX CWDM οπτικό να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος ραφιών στη οπτική ίνα

    • CWDM Optical WDM LGX Rack Wavelength Division Multiplexing In Optical Fiber
  • CWDM Optical WDM LGX Rack Wavelength Division Multiplexing In Optical Fiber

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-CWDM

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*10*2
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 500+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    μήκος κύματος: 1270-1610nm/1271-1611nm WDM σύστημα: Μετάδοση απομόνωσης
    Κανάλι επιλογής: 4, 8, 16, 18 κανάλια Connector: ΣΥΝΔΕΤΉΡΕΣ SC LC FC/UPC/APC
    συσκευασία: σωλήνας χάλυβα εφαρμογή: Το δίκτυο DWDM προσθέτει/ρίχνει το Fiberoptic σύστημα συστημάτων CATV
    Όνομα Προϊόντος: Wdm/Cwdm φίλτρων Fwdm/Dwdm/ενότητα Mux Demux ινών Συσκευασία (αποκλείστε τις μπότες): 90*20*10 χιλ.

    ίνα LGX 4CH CWDM/WDM εξοπλισμού ραφιών οπτικό πλαίσιο 1550 ABS 1570 1590 1610

    1. Περιγραφή:

           η ενότητα 4CH CWDM LGX είναι βασισμένη στην τεχνολογία φίλτρων λεπτών ταινιών. Η τεχνολογία CWDM παρέχει την ευελιξία να αυξηθεί η ικανότητα της υπάρχουσας υποδομής ινών με τη διευκόλυνση των πολλαπλάσιων καναλιών (μήκη κύματος) πέρα από την ίδια τηλεγράφηση ινών. Κάθε κανάλι φέρνει τα στοιχεία ανεξάρτητα μεταξύ τους, που επιτρέπουν στους σχεδιαστές δικτύων για να μεταφέρει τα διαφορετικά ποσοστά και τα πρωτόκολλα στοιχείων για τους διαφορετικούς πελάτες ή τις εφαρμογές.

    2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    1. Με βάση την τεχνολογία φίλτρων λεπτών ταινιών και την υψηλή σταθερότητα μήκους κύματος
    2. Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης και υψηλή απομόνωση καναλιών
    3. Επίπεδο και ευρύ passband
    4. Ο συμπαγής λιμένας μεγέθους και βελτίωσης είναι προαιρετικός
    5. Εποξική ελεύθερη οπτική πορεία και άριστη αξιοπιστία
    6. GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia κατάλληλος και RoHS υποχωρητικό

     

    3. Εφαρμογές

    Σύστημα CWDM
    Δίκτυα PON
    Συνδέσεις CATV

     

    4.Technical προδιαγραφές

    Παράμετρος Μονάδα 4 κανάλι
    MUX DEMUX
    Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1270-1610 ή 1271-1611
    Ακρίβεια κεντρικού μήκους κύματος NM ± 0,5
    Διάστημα καναλιών Ghz 20nm
    Passband καναλιών (εύρος ζώνης @-0.5dB) NM ±6.5
    Απώλεια εισαγωγής DB ≤ 1,6
    Ομοιομορφία καναλιών DB ≤ 0,6
    Κυματισμός καναλιών DB < 0="">
    Απομόνωση (DB) Παρακείμενος DB ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ >30
    Μη-παρακείμενος   ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ >40
    Ευαισθησία θερμοκρασίας απώλειας εισαγωγής dB/°C ≤0.005
    Μετατόπιση θερμοκρασίας μήκους κύματος nm/°C ≤0.002
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης DB ≤0.10
    Διασπορά τρόπου πόλωσης CP ≤0.10
    Κατευθυντικότητα DB ≥50
    Επιστροφής απώλεια DB ≥45
    Μέγιστος χειρισμός δύναμης MW 300
    Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -5 ~ +75
    Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -40 ~ +85
    Διάσταση συσκευασίας Κιβώτιο LGX χιλ. (L155xW129xH29 ή διευκρινίζουν)
    19» ράφι  1U

     

    WDM LGX CWDM οπτικό να πολλαπλασιάσει τμήματος μήκους κύματος ραφιών στη οπτική ίνα

     

    8.Our υπηρεσίες:

    1.Professional κατασκευαστής, 100% που εξετάζεται για περισσότερες από 3 φορές.

    2.Customers λύσεις στις ημέρες, όχι εβδομάδες.

    3.Warmly υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.

    4.Can παρέχουν τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.

    5.Save πολύ κόστος, φέρνει περισσότερα οφέλη για τον πελάτη για να επεκτείνει την επιχείρηση.

    6.We είναι 12 έτη εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Είμαστε ο επαγγελματικός προμηθευτής που μπορείτε να εμπιστευθείτε.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.