Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών

Κίνα 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών προμηθευτής
12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών προμηθευτής 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO-9001
Αριθμό μοντέλου: GYFXTH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 43*43*38cm 1km ή 2km
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 60000+M+24H
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G652D G657A1 G657A2 Εμπορικό σήμα ινών: Corning/YOFC/FIBERHOME
μήκος ανά περίπτωση ανατροπής: 1km 4km εφαρμογή: Υπαίθρια εναέρια εφαρμογή
Χρώμα θηκών: μπλε ή ο Μαύρος Τύπος οπτικού καλωδίου: Οπτικό καλώδιο δύναμης
Αρίθμηση ινών: 1~24 πυρήνας συσκευασία: Ξύλινο τύμπανο

12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών

ΦΓΜΕΝΟ ΑΕΡΑΣ ΜΙΝΙ ΚΑΛΩΔΙΟ

[GCYFXTY]

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη:

          a. Ο ειδικός σύνθετος υλικός χαλαρός σωλήνας, μειώνει συρρικνώνεται του σωλήνα στην κρύα θερμοκρασία.

          b. Ακριβής ισορροπία μήκους ινών, σταθερή μηχανική και απόδοση θερμοκρασίας.

          c. Ο ιδιαίτερος έλεγχος τεχνικής, αποτρέπει τη μορφή θηκών κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης.

          d. Καινοτομία δομών στη θήκη, που ενισχύει την απόδοση φυσήγματος.

 

Τεχνικός δείκτης:

 

Τύπος καλωδίων Gcyfxty-XB1.3 (MTE + διάμετρος καλωδίων)
MTE2.0 MTE2.3 MTE2.5 MTE2.8
Αρίθμηση ινών 2~4 6~12 2~12 14~24
Πάχος HDPE της θήκης Ονομαστική αξία: 0.20mm, μέση τιμή: 0.15mm
Ονομαστική γενική διάμετρος 2.0±0.1mm 2.3±0.1mm 2.5±0.1mm 2.8±0.1mm
Βάρος 4.0 kg/km 5.0 kg/km 6.0 kg/km 7.0kg/km
Μείωση ινών καλωδίων (ενιαίος τρόπος) 0.35dB/km ανώτατο @1310nm 0.22dB/km ανώτατο @1550nm
Μέγιστη εκτατή δύναμη 40N 50N 60N 60N
Μέγιστη δύναμη συντριβής 600N/100mm
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα - στατική/δυναμική 10 / 20 εξωτερικό Φ
Θερμοκρασία Αποθήκευση -30~+50℃ Εγκατάσταση-10~+40℃ Λειτουργία-20~+50℃
Ζωή υπηρεσιών καλωδίων (αξία εκτίμησης) 25 έτη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Εξεταστικός δείκτης

Απόδοση φυσήγματος

 

Φυσώντας εργαλείο Χαρακτηριστικό μήκος φυσήγματος

PLUMETTAZ: Σχέση-140, miniJet-400 κ.λπ.

Πίεση αέρα: 13bar

Αρίθμηση ινών

Τύπος αγωγών

3.5/5.0mm

Τύπος αγωγών

5.5/7.0mm

2~12 ίνες 800m 1500m
14~24 ίνες 500m 1500m

 

 

Μηχανική απόδοση

 

Στοιχείο Εξεταστική μέθοδος Εξεταστικά αποτελέσματα Διευκρινισμένη αξία

Ένταση

απόδοση

IEC 60794-1-2-E1 Πίεση οπτικής ίνας Πρόσθετη μείωση

Μέγιστη εκτατή δύναμη =

Βραχυπρόθεσμη επιτρεπόμενη ένταση

≈2× (μακροπρόθεσμος επιτρεπόμενος

Ένταση)

Βραχυπρόθεσμο: ≤0.3%

Μακροπρόθεσμο: ≤0.1%

Βραχυπρόθεσμο:

α <0>

ένας αντιστρέψιμος

Μακροπρόθεσμο:

ένα ≤0.03 DB

Συντριβή IEC 60794-1-2-E3

Βραχυπρόθεσμο:

<0> ένας αντιστρέψιμος

Μακροπρόθεσμο: ένα ≤0.03 DB

Η εξωτερική θήκη δεν έχει καμία ορατή ρωγμή.

Βραχυπρόθεσμος

δύναμη =600 Ν συντριβής

Μακροπρόθεσμος

δύναμη =300 Ν συντριβής

Επαναλαμβανόμενος

κάμψη

IEC 60794-1-2-E6

Μετά από τη δοκιμή, ένα ≤0.03 DB

Η εξωτερική θήκη δεν έχει καμία ορατή ρωγμή.

R=20 εξωτερικό Φ
Κάμπτοντας φορτίο =15N
Κάμπτοντας χρόνοι =25
Torsion IEC 60794-1-2-E7

Μετά από τη δοκιμή, ένα ≤0.03 DB

Η εξωτερική θήκη δεν έχει καμία ορατή ρωγμή.

Torsion angle=±180º
Torsion φορτίο =15N
Torsion χρόνοι =5
Κάμψη καλωδίων IEC 60794-1-2-E11A

Μετά από τη δοκιμή, τη οπτική ίνα δεν μπορεί να σπάσουν

Η εξωτερική θήκη δεν έχει καμία ορατή ρωγμή.

R=20 εξωτερικό Φ

10Turns

Τα κύκλος ζωών =5

Όλη η οπτική δοκιμή προχώρησε σε 1550 NM

 

 

Απόδοση περιβάλλοντος

Στοιχείο Εξεταστική μέθοδος Εξεταστικά αποτελέσματα
Ανακύκλωση θερμοκρασίας IEC 60794-1-2-F1 Επιτρεπόμενη πρόσθετη μείωση (1550nm)
G.652B G.652D G.657
ένα ≤0.10 dB/km, ένας αντιστρέψιμος
Διείσδυση νερού IEC 60794-1-2-F5B

Υδάτινη στήλη: 1m, καλώδιο 3m, περίοδος: 24 ώρες

Καμία διαρροή νερού μέσω του ανοικτού τέλους του καλωδίου

Γεμίζοντας σύνθετη ροή IEC 60794-1-2-E14

70℃, περίοδος: 24 ώρες

Καμία σύνθετη ροή από το καλώδιο

 

12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών


 Κώδικας χρώματος της ίνας

Κάθε ίνα μπορεί να είναι ευπροσδιόριστη σε όλο το μήκος του καλωδίου σύμφωνα με την ακόλουθη ακολουθία χρώματος. Το χρώμα ινών σε κάθε σωλήνα αρχίζει από το Νο 1 μπλε.

 

Χρώματα ινών

Αριθ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Χρώμα Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Πλάκα Άσπρος Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Πορφυρός Ροζ Aqua
                         

 

Αριθ. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Χρώμα Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Πλάκα Άσπρος Κόκκινος Natual Κίτρινος Πορφυρός Ροζ Aqua
  12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών 12 καλώδιο ινών πυρήνων LSZH, φγμένος αέρας μίνι διπλής χρήσεως Optique G657A2 ινών

 

 με τα ομοιόμορφα χωρισμένα κατά διαστήματα μαύρα σημάδια δαχτυλιδιών.

 

  Κώδικας χρώματος του χαλαρού σωλήνα

          Το χρώμα του σωλήνα θα είναι φυσικό.

 Μηχανικά, ηλεκτρικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά δοκιμής

Τα τελειωμένα καλώδια μπορούν να υποβληθούν στις ακόλουθες μηχανικές, ηλεκτρικές και περιβαλλοντικές συνθήκες.

Στοιχείο Μέθοδος δοκιμής Απαιτήσεις
Εκτατή απόδοση

IEC 60794-1-21-E1

Φορτίο: 0.5G

Μήκος καλωδίων κάτω από την ένταση: Περισσότερο από 50m.

Η διάρκεια του φορτίου στηρίζει: 1min.

Ταχύτητα της συσκευής μεταφοράς: 10mm/min

Η μέγιστη αύξηση στη μείωση λιγότερο από 0,1 DB.

Η μέγιστη πίεση λιγότερο από 0,6% ινών κάτω από το μέγιστο εκτατό βραχυπρόθεσμο φορτίο.

Καμία αλλαγή στη μείωση μετά από τη δοκιμή σε 1550nm.

Υπό οπτική εξέταση χωρίς ενίσχυση, καμία ζημία στη θήκη ή στα στοιχεία καλωδίων μετά από τη δοκιμή.

Συντριβή

IEC 60794-1-21-E3

Φορτίο: 200N

Διάρκεια του φορτίου: 1min

Καμία αλλαγή στη μείωση μετά από τη δοκιμή σε 1550nm.

Υπό οπτική εξέταση χωρίς ενίσχυση, καμία ζημία στη θήκη ή στα στοιχεία καλωδίων. Η σφραγίδα της εντυπωσιακής επιφάνειας στη θήκη δεν θεωρείται μηχανική ζημία.

Κάμψη

IEC 60794-1-21-E11A

Mandrel ακτίνα: 10 φορές διάμετρος καλωδίων

Στροφές: 4

Κύκλοι: 3

Καμία αλλαγή στη μείωση σε 1550nm μετά από τη δοκιμή.

Υπό οπτική εξέταση χωρίς ενίσχυση, καμία ζημία στη θήκη ή στα στοιχεία καλωδίων.

Επαναλαμβανόμενη κάμψη

IEC 60794-1-21-E6

Κάμπτοντας ακτίνα: 20 φορές διάμετρος καλωδίων

Κύκλοι: 25

Φορτίο: 25N

Διάρκεια του κύκλου: Περίπου 2s.

Καμία αλλαγή στη μείωση σε 1550nm μετά από τη δοκιμή.

Υπό οπτική εξέταση χωρίς ενίσχυση, καμία ζημία στη θήκη ή στα στοιχεία καλωδίων.

Torsion

IEC 60794-1-21-E7

Κύκλοι: 5

Μήκος υπό δοκιμή: 1m

Στροφές: ±180°

Φορτίο: 0.5G

Η παραλλαγή στη μείωση για κάθε ίνα λιγότερο από 0.1dB σε 1550nm

Υπό οπτική εξέταση χωρίς ενίσχυση, καμία ζημία στη θήκη ή στα στοιχεία καλωδίων.

Καμία μόνιμη αλλαγή στη μείωση μετά από τη δοκιμή

Ανακύκλωση θερμοκρασίας

IEC 60794-1-22-F1

Μήκος δειγμάτων: τουλάχιστον 1000m

Σειρά θερμοκρασίας: -20℃~+70℃

Κύκλοι: 2

Η δοκιμή ανακύκλωσης θερμοκρασίας κατοικεί χρόνος: 12 ώρες

Καμία αλλαγή στο συντελεστή μείωσης σε 1550nm μετά από τη δοκιμή.

Νερό

Διείσδυση

IEC 60794-1-22-F5B

Χρόνος: 24 ώρες

Μήκος δειγμάτων: 3m

Ύψος νερού: 1m

Καμία διαρροή νερού
Σύνθετη ροή

IEC 60794-1-21-E14

Αρίθμηση δειγμάτων: 5

Μήκος δειγμάτων: 300 ±5 χιλ.,

Αφαιρέστε το μήκος: 130 ±2,5 χιλ.,

Χρόνος: 24h

Καμία ένωση πλήρωσης που στάζεται.
Απόδοση ανάβλυσης Προσαρμοστείτε στο IEC 60794-5-10
Άλλες παράμετροι Προσαρμοστείτε στο IEC 60794

Παρατήρηση: «Καμία αλλαγή μείωσης» δεν θεωρείται ως αλλαγές ≤ μείωσης 0,05 DB.

 

 

Τα τυποποιημένα μήκη παράδοσης είναι 2km, 4km, 6km με μια ανοχή -1%~+3%

 

Αρίθμηση ινών Μήκος τυμπάνων (μ) Μέγεθος Φ×W τυμπάνων (χιλ.) Μέγεθος Λ ×W×H συσκευασίας (χιλ.) Βάρος
(Ακαθάριστος)
(κλ)
2~12 ίνες φ 2.0-2.5 2000 Φ450×370 480×370×645 27
4000 Φ500×370 530×370×695 39
6000 Φ550×370 580×370×745 51
14~24 ίνες φ 2,8 2000 Φ500×370 530×370×695 31
4000 Φ550×370 580×370×745 46

 

 

 

Συσκευασία

 

Ξύλινα ή τύμπανα κοντραπλακέ με την προστασία.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα