ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

1 ~ 24 πυρήνων μονόκλινο υπολογιστών καλωδίων οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 0,9 SOS σωλήνων εσωτερικό

1 ~ 24 πυρήνων μονόκλινο υπολογιστών καλωδίων οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 0,9 SOS σωλήνων εσωτερικό

    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
    • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor
  • 1 ~ 24 core Single Mode Armored Fiber Optic Cable Computer Room 0.9 Tube SOS Indoor

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001
    Αριθμό μοντέλου: GJKXT

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 430*430*37mm
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T / T, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 60+KM+24H
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    εξωτερικό σακάκι: LSZH ή PVC Αρίθμηση ινών: 1/2/4/6/8/12/24
    Colo σακακιών: Μαύρος/άσπρος/πορτοκαλής/μπλε Τύπος Fiber: G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4
    Εμπορικό σήμα ινών: YOFC, CORNING, FUJIKURA Ενισχύοντας υλικά: Kevlar
    OEM: Ναί

    1 ~ 24 πυρήνων μονόκλινο υπολογιστών καλωδίων οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 0,9 εσωτερικός εσωτερικός SOS σωλήνων 

     

    Περιγραφή:

          Συγκεκριμένα για την καλωδίωση τομέων και την πολυπλοκότητα του περιβάλλοντος, που σχεδιάζονται για την επαναλαμβανόμενες εισελκόμενες εφαρμογή όρων, ελαφρύς, την αντι-ένταση, συμπίεση και ισχυρός μαλακότητα εύκολος να κάμψει γδάρσιμο, φλόγα - καθυστερών, κοστούμι για ευρέως τη θερμοκρασία σειράς. Συστήματα επικοινωνιών για τη στρατιωτική καλωδίωση τομέων ή επαναλαμβανόμενο γρήγορο εισελκόμενο ραντάρ, αεροπορία και καλωδίωση σκαφών πετρελαιοφόρος περιοχή, ορυχείο, λιμένας, ραδιοφωνική μετάδοση ζωντανοί στην τηλεόραση, επισκευή γραμμών επικοινωνίας, και άλλοι σκληροί όροι της περίπτωσης

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

          a. Η συνδέοντας με καλώδιο συμπαγής όλος-διηλεκτρική δομή, το εσωτερικό μανίκι είναι ίνα 0.9mm, το καλώδιο έχει μια υψηλή - δύναμη - αναλογία βάρους, που επιτρέπει γρήγορα να συνδέσει με καλώδιο

          b. Το υψηλής αντοχής δευτεροβάθμιο επίστρωμα δομών ινών σύνθετο προσφέρει την καλύτερη απόδοση και την ελάχιστη θερμοκρασία των πρόσθετων καλωδίων μείωσης στους σκληρούς όρους για να εξασφαλίσει τη ζωή αξιοπιστίας και υπηρεσιών

          c. Η μεγάλη περιοχή του aramid ενίσχυσε το καλώδιο οπτικών ινών για να παρέχει μια υψηλή μηχανική δύναμη

          d. Ένα ειδικό υψηλής αντοχής, εύκαμπτο κεντρικό ενισχύοντας στοιχείο τύπων, για να εξασφαλίσουν τη δύναμη ινών και τις κάμπτοντας ιδιότητες

          e. Η μικρή σφιχτή πίσσα SZ προσάραξε τις ελικοειδείς στριμμένες ίνες και aramid ενιαίος ινών που συνδυάζεται για να εξασφαλίσει το καλώδιο οπτικών ινών τομέων έχει τη μεγαλύτερη εκτατή ικανότητα πίεσης

          f. Φιλικός προς το περιβάλλον, συμμορφωθείτε με RoHS.

     

    Εφαρμογές:

          1.Military επικοινωνίες

          2.Coal, πετρέλαιο, φυσικό αέριο, κ.λπ.

          3.Geological επικοινωνίες εξερεύνησης

          4.Broadcast τηλεόραση

          ανοιγμένη πάλι 5.Emergency επικοινωνία οπτικής ίνας.

     

    Τεχνική παράμετρος:

    Στοιχείο Singlemode Πολλαπλού τρόπου
    Εξωτερική διάμετρος 3.0mm/5.0mm/7.0mm 3.0mm/5.0mm/7.0mm
    Τυποποιημένο χρώμα μπλε μπλε
    Βάρος καλωδίων 15kg/km περ.
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+80℃
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40℃~+80℃
    Εκτατή δύναμη Βραχυπρόθεσμος 200N
    Μακροπρόθεσμος 400N
    Ανθεκτική δύναμη συμπίεσης ≥3000N/100MM
    Γενική μείωση 1310nm ≤0.4dB/km 850nm ≤3.0dB/km
    1550nm ≤0.3dB/km 1300nm ≤1.0dB/km
    Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα ≥30D ≥30D

     

     

    Επίπεδη δομή:

    1 ~ 24 πυρήνων μονόκλινο υπολογιστών καλωδίων οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 0,9 SOS σωλήνων εσωτερικό1 ~ 24 πυρήνων μονόκλινο υπολογιστών καλωδίων οπτικών ινών τρόπου θωρακισμένο 0,9 SOS σωλήνων εσωτερικό

     

     

     

     

    Συσκευασία:

        ένα ονομαστικό μήκος ναυτιλίας του καλωδίου θα είναι 1~3 χλμ. Άλλο μήκος είναι επίσης διαθέσιμο εάν απαιτείται από τον αγοραστή.

     

        β που κάθε μήκος του καλωδίου χωριστό ισχυρό σε έναν ξύλινο.

     

        γ που και οι δύο άκρες του καλωδίου θα σφραγιστούν με μια κατάλληλη θερμότητα - shrinkable ΚΑΠ για να αποτρέψουν την είσοδο της υγρασίας κατά τη διάρκεια της μεταφοράς και της αποθήκευσης.

     

        δ που το τέλος καλωδίων θα στερεωθεί ασφαλώς στο τύμπανο για να αποτρέψει το καλώδιο από να έρθει χαλαρά κατά τη διάρκεια της διέλευσης ή να γίνει χαλαρό κατά τη διάρκεια της τοποθέτησης των διαδικασιών.

     

        battens περιφέρειας ε θα εξασφαλιστούν μεταξύ των εξωτερικών ακρών της φλάντζας για να προστατεύσουν το καλώδιο από τη ζημία κατά τη διάρκεια της αποστολής και την αποθήκευση.

     

        το φ για εξεταστικούς λόγους, το εσωτερικό τέλος του καλωδίου θα τοποθετηθεί σε μια αυλάκωση στη φλάντζα τυμπάνων. Ένα ελάχιστο μήκος ενός μέτρου του καλωδίου στο εσωτερικό τέλος θα είναι προσιτό.

     

        γ που το καλώδιο θα σταλεί στα τύμπανα με σκοπό να αποτρέψουν τη ζημία στο καλώδιο κατά τη διάρκεια της αποστολής και της εγκατάστασης

     

        χ που η ελάχιστη διάμετρος βαρελιών του τυμπάνου θα είναι 30 φορές στη γενική διάμετρο καλωδίων.

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER