ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

3.0×6.2 θωρακισμένο καλώδιο 4 αντι στρίψιμο GJYXCHN 4B6 G657A1 οπτικών ινών πυρήνων

3.0×6.2 θωρακισμένο καλώδιο 4 αντι στρίψιμο GJYXCHN 4B6 G657A1 οπτικών ινών πυρήνων

    • 3.0×6.2 Fiber Optic Armoured Cable 4 Cores Anti Twisting GJYXCHN 4B6 G657A1
    • 3.0×6.2 Fiber Optic Armoured Cable 4 Cores Anti Twisting GJYXCHN 4B6 G657A1
    • 3.0×6.2 Fiber Optic Armoured Cable 4 Cores Anti Twisting GJYXCHN 4B6 G657A1
  • 3.0×6.2 Fiber Optic Armoured Cable 4 Cores Anti Twisting GJYXCHN 4B6 G657A1

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9000
    Αριθμό μοντέλου: GJYXCHN

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 410*315*410
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T / T, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 60+KM+24H
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    εξωτερικό σακάκι: HDPE ή LSZH Αρίθμηση ινών: 1/2/4/6/8/12
    Σακάκι: Μαύρο ή άσπρο Τύπος Fiber: G652d/G657A1/G657A2
    OEM: Ναί Reinforceme: KFRP ή FRP
    Μέγεθος: 3.0×6.2mm Εμπορικό σήμα ινών: Corning/YOFC/FIBERHOME
    Υψηλό φως:

    armored fiber cable

    ,

    armoured fiber cable

    3.0×6.2 θωρακισμένο καλώδιο 4 αντι στρίψιμο GJYXCHN 4B6 G657A1 οπτικών ινών πυρήνων

     

    Περιγραφή προϊόντων:

     

    Η μονάδα οπτικής ίνας τοποθετείται στο κέντρο. Δύο που η παράλληλη ίνα ενίσχυσε τα πλαστικά (FRP) τοποθετείται στις δύο πλευρές. Τα χαλύβδινα σύρματα ως πρόσθετο μέλος δύναμης εφαρμόζονται επίσης. Κατόπιν το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη των Μαύρων ή χρώματος LSZH. Το καλώδιο είναι ευρέως χρήση στο πρόγραμμα FTTH.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    1. Η ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας Specail παρέχει το υψηλό εύρος ζώνης και την άριστη ιδιοκτησία μετάδοσης επικοινωνίας

    2. Δύο παράλληλα μέλη δύναμης FRP εξασφαλίζουν καλή απόδοση της αντίστασης συντριβής για να προστατεύσουν την ίνα 3.Single χαλύβδινο σύρμα ή

    3. Απλή δομή, ελαφριά και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης

    4. τα massagers ως πρόσθετο μέλος δύναμης εξασφαλίζουν καλή απόδοση της εκτατής δύναμης

    5. Το νέο σχέδιο φλαούτων, εύκολα λουρίδα και συναρμογή, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση

    6. Χαμηλός καπνός, μηές αλόγονο και φλόγα - θήκη καθυστερούντω.

    7. Αντι στρίβοντας οπτικό καλώδιο ινών μόνος-συγκράτησης

     

    3.0×6.2 θωρακισμένο καλώδιο 4 αντι στρίψιμο GJYXCHN 4B6 G657A1 οπτικών ινών πυρήνων 0

     

    Προδιαγραφή τεχνολογίας:

     

    Στοιχείο Παράμετρος τεχνολογίας
    Προδιαγραφή καλωδίων GJYXCHN-1~12B6a2
    Χρώμα ινών Φύση (ή προσαρμόστε)
    Τύπος ινών 9/125 (G657A2)
    Χρώμα θηκών Μαύρος
    Υλικό θηκών LSZH
    Επιχαλκωμένη διάμετρος χαλύβδινων συρμάτων (χιλ.) 0,45
    Διάμετρος χαλύβδινων συρμάτων (χιλ.) 3.0
    Διάσταση καλωδίων (χιλ.) 6.2 (±0.1) *3.0 (±0.1)
    Βάρος καλωδίων (Kg/km) 21

    Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα (χιλ.)

    (Κατά μήκος της επίπεδης κατεύθυνσης καλωδίων)

    15 (στατικός) 30 (δυναμικός)
    Μείωση (dB/km) ≦0.4 σε 1310nm, ≦0.3 σε 1550nm

    Προκληθείσα εξάρτηση μείωση θερμοκρασίας

    (- 40℃ σε +60℃) (dB/km)

    ≤0.04
    Σύντομη ένταση (ν) 1800
    Σύντομη συντριβή (N/100mm) 2200
    Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -40~+70
    Θερμοκρασία εγκατάστασης (℃) -5~+60
    Θερμοκρασία μεταφορών και αποθήκευσης (℃) -40~+70

     

    Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS

     

    ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ:

    1 το ονομαστικό μήκος ναυτιλίας του καλωδίου θα είναι 1~3 χλμ. Άλλο μήκος είναι επίσης διαθέσιμο εάν απαιτείται από τον αγοραστή.

     

    2 κάθε μήκος του καλωδίου χωριστό ισχυρό σε έναν ξύλινο.

     

    3 και οι δύο άκρες του καλωδίου θα σφραγιστούν με μια κατάλληλη θερμότητα - shrinkable ΚΑΠ για να αποτρέψουν την είσοδο της υγρασίας κατά τη διάρκεια της μεταφοράς και της αποθήκευσης.

     

    4 το τέλος καλωδίων θα στερεωθεί ασφαλώς στο τύμπανο για να αποτρέψει το καλώδιο από να έρθει χαλαρά κατά τη διάρκεια της διέλευσης ή να γίνει χαλαρό κατά τη διάρκεια της τοποθέτησης των διαδικασιών.

     

    5 battens περιφέρειας θα εξασφαλιστούν μεταξύ των εξωτερικών ακρών της φλάντζας για να προστατεύσουν το καλώδιο από τη ζημία κατά τη διάρκεια της αποστολής και την αποθήκευση.

     

    6 για εξεταστικούς λόγους, το εσωτερικό τέλος του καλωδίου θα τοποθετηθεί σε μια αυλάκωση στη φλάντζα τυμπάνων. Ένα ελάχιστο μήκος ενός μέτρου του καλωδίου στο εσωτερικό τέλος θα είναι προσιτό.

     

    7 το καλώδιο θα σταλεί στα τύμπανα με σκοπό να αποτρέψουν τη ζημία στο καλώδιο κατά τη διάρκεια της αποστολής και της εγκατάστασης

     

    8 η ελάχιστη διάμετρος βαρελιών του τυμπάνου θα είναι 30 φορές στη γενική διάμετρο καλωδίων.

    3.0×6.2 θωρακισμένο καλώδιο 4 αντι στρίψιμο GJYXCHN 4B6 G657A1 οπτικών ινών πυρήνων 1

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Χάρτης ιστοτόπου

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.