Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταgepon olt

Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου

Κίνα Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου προμηθευτής
Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου προμηθευτής Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου προμηθευτής Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου προμηθευτής Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Συσκευή 16 DBA GEPON OLT ίνα δικτύων λιμένων στο υλικό εγχώριου σιδήρου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: CE Ross ISO 9001
Αριθμό μοντέλου: Kxtgp-8016

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 500+PCS+per εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: GPON OLT 8ports Θύρα: 16 λιμένες Pon
Υλικό: Σίδερο Μέγεθος: 1U 19»
Αριθμός χρηστών που υποστηρίζονται ανά λιμένα PON: 128 Τροφοδοσία: 220V/1A παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος ή παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος 48V

16Ports GPON OLT είναι ένας από τους εξοπλισμούς κοβαλτίου επιπέδων GPON τηλεπικοινωνιών, που είναι συμμόρφωση με το διεθνές πρότυπο ITU-τ G.984 GPON και CTC V2.1 τις τεχνικές απαιτήσεις, αυτό έχει την καλή λειτουργικότητα με το μεγαλύτερο μέρος δημοφιλούς GPON ONU στη βιομηχανία από τα πλήρη πρωτόκολλα OMCI. Με το μικρό μέγεθος πίτσα-κιβωτίων 1U, τη υψηλή επίδοση, την οικονομικώς αποδοτική, εύκολη επέκταση, το σταθερό λογισμικό και την ισχυρή λειτουργία, ειδικά κατάλληλο για τις εφαρμογές FTTB (ίνα στο κτήριο), FTTH (ίνα στο σπίτι) κ.λπ., και καλύπτει τις απαιτήσεις του ευρείας ζώνης δικτύου πρόσβασης, του δικτύου παροχής καινοτόμων πολυμεσικών υπηρεσιών, του τηλεοπτικού ελέγχου, Διαδικτύου των προγραμμάτων πραγμάτων κ.λπ.

 

 

 

Επισκόπηση:

  • Παρέχετε 16 λιμένες GPON OLT
  • Παρέχετε τους λιμένες 4*10/100/1000Base-T, τον οπτικό πομποδέκτη 4*1.25G SFP ή τον πομποδέκτη χαλκού 4 *1000Base-T SFP, και 2* 10GE SFP+)
  • Υποστήριξη 1024 σύνδεση βάρους (χωρίζοντας αναλογία 1:128)
  • Τσιπ διακοπτών χρήσης L3 Ethernet με την ικανότητα διακοπτών 128Gbps
  • Παρέχετε την τμηματική διεπαφή διαμόρφωσης RS232, Ethernet in-band και μέθοδοι διαμόρφωσης έξω-ταινιών
  • Υποστηρίξτε τη διαμόρφωση CLI και τη διαχείριση δικτύου SNMP
  • Χαρακτηριστική κατανάλωση ισχύος 50W

Πλεονεκτήματα:

  • Δυναμική κατανομή το (DBA) και SLA εύρους ζώνης υποστήριξης.
  • Η υποστήριξη ONU S/N + ο κωδικός πρόσβασης και η έγκριση LOID, υποστηρίζουν τη σε μη απευθείας σύνδεση διαμόρφωση υπηρεσιών και την αυτοκίνητη επέκταση διαμόρφωσης.
  • Απομόνωση λιμένων υποστήριξης PON.
  • Υποστήριξη 4096 προσθήκη VLANs, διαφανής και μετάφραση, συσσώρευση υποστήριξης VLAN (QinQ).
  • Γραμμή-ποσοστό υποστήριξης που μαθαίνει και που γερνά της διεύθυνσης 32K MAC, περιορισμός διευθύνσεων της MAC υποστήριξης.
  • IEEE 802.1d υποστήριξης (STP), 802.1w (RSTP) που εκτείνεται - πρωτόκολλο δέντρων.
  • Υποστήριξη IGMP να κατασκοπεύσει και πληρεξούσιο v1/v2.
  • Σειρά αναμονής προτεραιότητας υποστήριξης που σχεδιάζει με τους αλγορίθμους SP, WRR και SP+WRR.
  • Περιορισμός ποσοστού λιμένων υποστήριξης, φιλτράρισμα πακέτων υποστήριξης.
  • Να αντανακλάσει λιμένων υποστήριξης και συνάθροιση λιμένων.
  • Παρέχετε τις στατιστικές του κούτσουρου, του συναγερμού και της απόδοσης.
  • Υποστηρίξτε τη διαχείριση δικτύου SNMP v1/v2c.

Προδιαγραφές:

Προδιαγραφές υλικού
Διεπαφές στοιχείων Παρέχετε 16 λιμένες GPON OLT
Παρέχετε τους λιμένες 4*10/100/1000Base-T, τον οπτικό πομποδέκτη ή τον πομποδέκτη και 2* 10GE SFP+ 4*1.25G SFP χαλκού 1000Base-τ SFP)
Διοικητικές διεπαφές Παρέχετε μια διοικητική διεπαφή έξω-ταινιών 10/100Base-τ RJ45
Διοικητική διεπαφή έξω-ταινιών μέσω οποιασδήποτε ΩΧΡΉΣ διεπαφής Γερμανίας
Παρέχετε τον τμηματικό λιμένα διαμόρφωσης RS232
Διακόπτης στοιχείων Διακόπτης χρήσης L3 Ethernet, ικανότητα διακοπτών 128Gbps χωρίς οποιοδήποτε φράξιμο
Ενδείξεις οδηγήσεων Το ΤΡΕΞΙΜΟ, NMS, PW1, PW2 δείχνει τη θέση του τρεξίματος συστημάτων, του συναγερμού και των παροχών ηλεκτρικού ρεύματος
PON1 σε PON16 δείχνει τη ΣΎΝΔΕΣΗ και την ενεργό θέση κάθε λιμένα PON
GE1 σε GE4 δείχνει τη ΣΎΝΔΕΣΗ και την ενεργό θέση κάθε ΩΧΡΉΣ διεπαφής Γερμανίας

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

Βάρος

220V/1A παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος ή παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος -48V/3A
Υποστήριξη δύο παροχή ηλεκτρικού ρεύματος πηγών με τη pluggable ενότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
Χαρακτηριστική κατανάλωση ισχύος 50W
Θερμοκρασία περίπτωσης 6.8Kg
Μέγεθος 0~55℃
Διεπαφές στοιχείων 440mm (μήκος) * 391mm (πλάτος) * 44mm (ύψος)
Λειτουργίες λογισμικού
Πρότυπα GPON Συμμόρφωση με τα πρότυπα και CTC 2,1 ITU-τ G.984.x τεχνικές απαιτήσεις
DBA Σταθερό το υποστήριξη εύρος ζώνης, που εγγυάται το εύρος ζώνης, το εύρος ζώνης καλύτερος-προσπάθειας και τις διαμορφώσεις προτεραιότητας
Δυναμική κατανομή το (DBA) εύρους ζώνης υποστήριξης
Ασφάλεια Υποστήριξη ONU S/N + έγκριση κωδικού πρόσβασης
Έγκριση υποστήριξης ONU LOID
VLAN Υποστήριξη 4096 προσθήκη, διαφανής, μετάφραση και διαγραφή VLANs
Υποστήριξη VLAN βασισμένη στο λιμένα, τη MAC, το πρωτόκολλο Ethernet και το υποδίκτυο IP
Συσσώρευση υποστήριξης VLAN (QinQ)
Εκμάθηση της MAC Διεύθυνση υποστήριξης 32K MAC
Διεύθυνση της MAC ποσοστού γραμμών που μαθαίνει από το υλικό
Περιορισμός της MAC υποστήριξης βασισμένος στη συνάθροιση λιμένων, VLAN και συνδέσεων
STP IEEE 802.1d υποστήριξης (STP), 802.1w (RSTP) που εκτείνεται - πρωτόκολλα δέντρων
Πολλαπλής διανομής Υποστήριξη να κατασκοπεύσει IGMP και πληρεξούσιο IGMP
Υποστήριξη IGMP v1/v2
QoS Σχεδιασμός σειρών αναμονής προτεραιότητας υποστήριξης 802.1p
Υποστήριξη SP, WRR και SP+WRR που σχεδιάζουν τους αλγορίθμους
ACL Κανόνας σύμφωνα με τον προορισμό IP, την πηγή IP, τον προορισμό MAC, την πηγή MAC, τον αριθμό λιμένων πρωτοκόλλου προορισμού, τον αριθμό λιμένων πρωτοκόλλου πηγής, SVLAN, DSCP, TOS, τον τύπο Ethernet, την προτεραιότητα IP, τον τύπο πρωτοκόλλου πακέτων IP κ.λπ.
Φιλτράρισμα πακέτων σύμφωνα με τους ανωτέρω κανόνες
Μαρούλι που θέτουν, προτεραιότητα IP που θέτει, που αντανακλά, περιορισμός ποσοστού και επαναπροσανατολισμός λιμένων σύμφωνα με τους ανωτέρω κανόνες
Έλεγχος ροής IEEE 802.3x υποστήριξης διπλός έλεγχος ροής
Περιορισμός ποσοστού λιμένων υποστήριξης
Συνάθροιση συνδέσεων Υποστήριξη 8 ομάδα συνάθροισης συνδέσεων, 4 λιμένες μελών ανά ομάδα
Να αντανακλάσει Λιμένας υποστήριξης που αντανακλά για τις ΩΧΡΕΣ διεπαφές και τους λιμένες PON
Κούτσουρο Μάσκα παραγωγής κούτσουρων υποστήριξης σύμφωνα με το επίπεδο συναγερμών
Παραγωγή κούτσουρων υποστήριξης στον κεντρικό υπολογιστή τερματικών, αρχείων και κούτσουρων
Συναγερμός Υποστήριξη 4 συναγερμοί επιπέδων (κρίσιμος, σημαντικός, δευτερεύων και προειδοποίηση)
Υποστήριξη 6 τύποι συναγερμών (επικοινωνία, QoS, αποτυχία διαδικασίας, υλικό και περιβάλλον)
Παραγωγή συναγερμών υποστήριξης στο τερματικό, το κούτσουρο και τον κεντρικό υπολογιστή διαχείρισης δικτύου SNMP
Στατιστικές απόδοσης Περίοδος δειγματοληψίας απόδοσης από 1 στη δεκαετία του '30
Υποστήριξη 15 στατιστικές απόδοσης λεπτών για τις ΩΧΡΕΣ διεπαφές, τους λιμένες PON και τους λιμένες ONU UNI
Συντήρηση Η αποταμίευση διαμόρφωσης υποστήριξης OLT, και αποκαθιστά στη διαμόρφωση εργοστασίων
Σε απευθείας σύνδεση αναβάθμιση υποστήριξης OLT
Σε μη απευθείας σύνδεση διαμόρφωση υπηρεσιών υποστήριξης ONU και αυτοκίνητη επέκταση διαμόρφωσης
Μακρινή αναβάθμιση υποστήριξης ONU και αναβάθμιση batch
Διαχείριση Τοπική ή μακρινή CLI διαμόρφωση υποστήριξης
Η διαχείριση δικτύου SNMP v1/v2c υποστήριξης, υποστηρίζει τη in-band και διαχείριση δικτύου έξω-ταινιών

 

 

 

 

 

 

Διαταγή των πληροφοριών:

Αριθ. Αριθμός μερών Όνομα προϊόντων Περιγραφή προϊόντων
1 ΧΧ-1600 16PON κιβώτιο GPON OLT πιτσών λιμένων 1U πίτσα-κιβώτιο GPON OLT 1U, με 16 λιμένες GPON, λιμένες 4GE RJ45 και 4 διεπαφές Γερμανίας SFP, 2 10GE SFP+, το διπλή εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ή την παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος -48V
2 AC1600 220V ενότητα δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος για το πίτσα-κιβώτιο GPON OLT 1U 220V ενότητα δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος ειδικά για το πίτσα-κιβώτιο GPON OLT 1U
3 DC1600 -48V ενότητα ΣΥΝΕΧΟΥΣ δύναμης για το πίτσα-κιβώτιο GPON OLT 1U -48V ενότητα ΣΥΝΕΧΟΥΣ δύναμης ειδικά για το πίτσα-κιβώτιο GPON OLT 1U
4 Νεαρός δικυκλιστής-glt-1 Οπτική ενότητα GPON OLT Οπτική ενότητα GPON OLT
5 Νεαρός δικυκλιστής-20sflc-1 Single-Mode οπτική ενότητα 20KM Γερμανία SFP Single-Mode οπτική ενότητα 20KM Γερμανία SFP, LC/PC
6 Νεαρός δικυκλιστής-10SF+LC Single-Mode οπτική ενότητα 10KM 10GE SFP+ Single-Mode οπτική ενότητα 10KM 10GE SFP+, LC/PC

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)