Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικό wdm

Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών

Κίνα Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής
Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: kxint
Πιστοποίηση: ISO9001-2008
Αριθμό μοντέλου: Kxt-fw-SA1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*10*2
Χρόνος παράδοσης: 8
Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 500+pcs+1day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος κύματος καναλιών: T1260~1360nm R1480~1500&1530~1610nm WDM σύστημα: Μετάδοση απομόνωσης
Απομόνωση: 45db Connector: 1550+COM-SC/APC, 1490/1310-SC/UPC
συσκευασία: σωλήνας χάλυβα Διαχωρισμός ινών: ρίζα 2
Κατευθυντικότητα: 55dB Συσκευασία (αποκλείστε τις μπότες): 90*20*10 χιλ.

FWDM 1*2 1M, 0,9, T1550 Ρ (1310,1490NM), ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

1 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

WDM είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη λεπτή τεχνολογία folter. Αυτό το WDM χρησιμοποιείται ευρέως στο σύστημα οπτικών επικοινωνιών ινών και EDFA όπου οι επίπεδες και ευρείες λειτουργούσες ζώνες απαιτούνται.

2 λειτουργία προϊόντων

Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών

 

3 εφαρμογή προϊόντων

EDFA

FTTH

Σύστημα CATV

WDM σύστημα

 

4 κατάλογος σχετικών προϊόντων

P/N Κώδικας P/N πελάτη Σημείωση
Συσκευή FWDM   WDM-1x2-SM-R45T13-1m-3,0-30db-SC/APC


1 μ, 3,0, T1310, R1490/1550 NM SC/UPC (ΣΤΟΙΧΕΊΑ 1490nm, 1550nm), SC/APC (TV 1310nm&Com) 

 


 

 

 

 

 

5.Features:

Ευρεία λειτουργούσα ζώνη

Υψηλή απομόνωση καναλιών

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

 

6.Specifications:

Παράμετρος FTTH
Λειτουργούν μήκος κύματος μετάδοσης (NM) 1550+/-10
Λειτουργούν μήκος κύματος αντανάκλασης (NM) 1310±50/1490+/-10
IL (DB) Αντανάκλαση ≤0.6
Μετάδοση ≤0.8
Λειότητα του IL (DB) < 0="">
Απομόνωση (DB) Αντανάκλαση > 18
Μετάδοση > 55
Κατευθυντικότητα (DB) >55
RL (DB) > 50
PDL (DB) <0>
PMD (CP) <0>
Χειρισμός δύναμης (MW) 300
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -20 ~ +70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40 ~ +85
Διάσταση συσκευασίας (χιλ.) Ф5.5 × L34 (L38 για το σακάκι 900um)
       

 

7.Order πληροφορίες:

SCWDM Κανάλι Τύπος ινών Μήκος ινών Συνδετήρας

M= Mux

D= Demux

510=1510nm 530=1530nm 550=1550nm 570=1570nm 1=Bare ίνα
2=900um σακάκι
καλώδιο 3=3mm
1=1 μετρητής
2=2 μετρητής
0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST
6=LC

 

 

Διάστημα καναλιών εξοπλισμού FWDM T1550 DWDM CWDM στη COM 1 X 2 FBT Mux Demux ινών τηλεπικοινωνιών

8. Οι υπηρεσίες μας:

 

α. επαγγελματικός κατασκευαστής, 100% που εξετάζεται για περισσότερες από 3 φορές.

β. λύσεις πελατών στις ημέρες, όχι εβδομάδες.

γ. θερμά υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.

Δ. Μπορέστε να παρέχετε τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.

ε. εκτός από πολύ κόστος, φέρτε περισσότερα οφέλη για τον πελάτη για να επεκτείνετε την επιχείρηση.

φ. Είμαστε 12 έτη εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Είμαστε ο επαγγελματικός προμηθευτής που μπορείτε να εμπιστευθείτε.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα