ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικό wdm

FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

    • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB
    • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB
    • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB
    • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB
    • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB
    • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB
  • FWDM 1*2 1m, 3.0,SC/UPC DATA:1310nm,1490nm, SC/APC COM,TV 1550nm Isolation 55bB

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: kxint
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-fw-SA1

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*10*2
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 500+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Μήκος κύματος καναλιών: T1260~1360nm R1480~1500&1530~1610nm WDM σύστημα: Μετάδοση απομόνωσης
    Απομόνωση: 45db Connector: 1550+COM-SC/APC, 1490/1310-SC/UPC
    συσκευασία: σωλήνας χάλυβα Διαχωρισμός ινών: ρίζα 2
    Κατευθυντικότητα: 55dB Συσκευασία (αποκλείστε τις μπότες): 90*20*10 χιλ.

    FWDM 1*2 1M, 3,0, T1550 Ρ (1310,1490NM), ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

    1 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    WDM είναι βασισμένο στην αποδεδειγμένη λεπτή τεχνολογία folter. Αυτό το WDM χρησιμοποιείται ευρέως στο σύστημα οπτικών επικοινωνιών ινών και EDFA όπου οι επίπεδες και ευρείες λειτουργούσες ζώνες απαιτούνται.

    2 λειτουργία προϊόντων

    FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

     

    3 εφαρμογή προϊόντων

    EDFA

    FTTH

    Σύστημα CATV

    WDM σύστημα

     

    4 κατάλογος σχετικών προϊόντων

    P/N Κώδικας P/N πελάτη Σημείωση
    Συσκευή FWDM   WDM-1x2-SM-R45T13-1m-3,0-30db-SC/APC


    1 μ, 3,0, T1310, R1490/1550 NM SC/UPC (ΣΤΟΙΧΕΊΑ 1490nm, 1550nm), SC/APC (TV 1310nm&Com) 

     


     

     

     

     

     

    5.Features:

    Ευρεία λειτουργούσα ζώνη

    Υψηλή απομόνωση καναλιών

    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

     

    6.Specifications:

    Παράμετρος FTTH
    Λειτουργούν μήκος κύματος μετάδοσης (NM) 1550+/-10
    Λειτουργούν μήκος κύματος αντανάκλασης (NM) 1310±50/1490+/-10
    IL (DB) Αντανάκλαση ≤0.6
    Μετάδοση ≤0.8
    Λειότητα του IL (DB) < 0="">
    Απομόνωση (DB) Αντανάκλαση > 18
    Μετάδοση > 55
    Κατευθυντικότητα (DB) >55
    RL (DB) > 50
    PDL (DB) <0>
    PMD (CP) <0>
    Χειρισμός δύναμης (MW) 300
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -20 ~ +70
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40 ~ +85
    Διάσταση συσκευασίας (χιλ.) Ф5.5 × L34 (L38 για το σακάκι 900um)
           

     

    7.Order πληροφορίες:

    SCWDM Κανάλι Τύπος ινών Μήκος ινών Συνδετήρας

    M= Mux

    D= Demux

    510=1510nm 530=1530nm 550=1550nm 570=1570nm 1=Bare ίνα
    2=900um σακάκι
    καλώδιο 3=3mm
    1=1 μετρητής
    2=2 μετρητής
    0=None
    1=FC/APC
    2=FC/PC
    3=SC/APC
    4=SC/PC
    5=ST
    6=LC

     

    FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

    FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

    FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

     

    FWDM 1*2 1M, 3,0, ΣΤΟΙΧΕΊΑ SC/UPC: 1310nm, 1490nm, COM SC/APC, απομόνωση 55bB TV 1550nm

    8. Οι υπηρεσίες μας:

     

    α. επαγγελματικός κατασκευαστής, 100% που εξετάζεται για περισσότερες από 3 φορές.

    β. λύσεις πελατών στις ημέρες, όχι εβδομάδες.

    γ. θερμά υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.

    Δ. Μπορέστε να παρέχετε τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.

    ε. εκτός από πολύ κόστος, φέρτε περισσότερα οφέλη για τον πελάτη για να επεκτείνετε την επιχείρηση.

    φ. Είμαστε 12 έτη εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Είμαστε ο επαγγελματικός προμηθευτής που μπορείτε να εμπιστευθείτε.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.