ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Μη μεταλλικό θωρακισμένο καλώδιο G652D 12 24 30 HDPE G657A2 οπτικών ινών GYFTY PE 48 πυρήνων

Μη μεταλλικό θωρακισμένο καλώδιο G652D 12 24 30 HDPE G657A2 οπτικών ινών GYFTY PE 48 πυρήνων

    • Non Metallic GYFTY Fiber Optic Armoured Cable G652D 12 24 30 48 Core PE HDPE G657A2
    • Non Metallic GYFTY Fiber Optic Armoured Cable G652D 12 24 30 48 Core PE HDPE G657A2
  • Non Metallic GYFTY Fiber Optic Armoured Cable G652D 12 24 30 48 Core PE HDPE G657A2

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001-2015
    Αριθμό μοντέλου: GYFTY- 30 B1.3

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10KM
    Τιμή: 0.59$/meter
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1.1*0.72*1.1m 2km~4km, μήκος ανά ρόλο, ξύλινο τύμπανο
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 700 + χλμ + επτά ημερών
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    εφαρμογή: Υπαίθρια εναέρια εφαρμογή Τύπος Fiber: G652D/G657A1
    μήκος ανά περίπτωση ανατροπής: 2km 4km Εμπορικό σήμα ινών: Corning/YOFC/FIBERHOME
    Χρώμα θηκών: μαύρος Αρίθμηση ινών: Πυρήνας 30
    συσκευασία: Ξύλινο τύμπανο Τύπος οπτικού καλωδίου: Οπτικό καλώδιο δύναμης

    Μη μεταλλικό θωρακισμένο καλώδιο G652D 12 24 30 HDPE G657A2 οπτικών ινών GYFTY PE 48 πυρήνων 

     

     

           Το κέντρο του οπτικού καλωδίου GYFTY είναι το ενισχυμένο ίνα υάλου πλαστικό (FRP). Ένας χαλαρός σωλήνας (και ένα σχοινί πλήρωσης) είναι στριμμένοι γύρω από τον πυρήνα κεντρικής ενίσχυσης για να διαμορφώσουν έναν συμπαγή και στρογγυλό πυρήνα καλωδίων. Το κενό στον πυρήνα καλωδίων καλύπτεται με ένα εμποδίζοντας υλικό πληρώσεως νερού. Το εξωτερικό στρώμα του πυρήνα καλωδίων εξωθείται με μια εσωτερική θήκη πολυαιθυλενίου για να διαμορφώσει ένα καλώδιο.

     

    1 σχέδιο καλωδίων

    • SM-ίνες  48
    • λειτουργούν μήκος κύματος  G652 Δ σε 1260~1625nm.
    •  FRP ως κεντρικό μέλος δύναμης.
    •  χαλαροί σωλήνες απομονωτών SZ-που προσαράσσουν.
    • Ο αποθηκευμένος σωλήνας που γεμίζουν με την πλήρωση της ένωσης ενώ ο προσαραγμένος πυρήνας που καλύπτεται με το υλικό φραγμών νερού
    •  εσωτερική θήκη καλωδίων PE
    • Νήματα Aramid ως περιφερειακό μέλος δύναμης
    • Εξωτερική θήκη καλωδίων PE (η εξωτερική θήκη PE υποβάλλεται αίτηση για την εφαρμογή στην οποία το καλώδιο εγκαθίσταται στη θέση όπου το χωρικό πιθανό ≤12KV)
    •  κατάλληλος όπως: Εναέρια εγκατάσταση (έκταση: 400m)

    2 πρότυπα αναφοράς

    IEC 60793-1, 60793-2, 60794-1

    ITU-Τ G650, G652

    3 οπτικά και μηχανικά χαρακτηριστικά της ίνας

     

    Αρίθμηση ινών 2~30 32~36 38~60 62~72 74~84
    Χαλαρός σωλήνας OD (χιλ.): 1.8±0,1 1.8±0,1 2.0±0,1 2.0±0,1 2.0±0,1
    Υλικό: PBT
    Ανώτατη αρίθμηση/σωλήνας ινών 6 6 12 12 12
    Μονάδα πυρήνων 6 6 6 6 7
    FRP/Coating (χιλ.) 1.8 1.8 2.0 2.0 2.0/2.7
    Εμποδίζοντας υλικό νερού νερό-εμποδίζοντας ένωση
    Θήκη Πάχος: Μη. 1.5mm
    Υλικό: PE
    OD του καλωδίου (χιλ.) 8.8±0.2 8.8±0.2 9.4±0.2 9.4±0.2 10.1±0.2
    Καθαρό βάρος (kg/km) 64 63 65 69 79
    Αρίθμηση ινών 86~96 98~108 110~120 122~132 134~144
    Χαλαρός σωλήνας OD (χιλ.): 2.0±0,1 2.0±0,1 2.0±0,1 2.0±0,1 2.0±0,1
    Υλικό: PBT
    Ανώτατη αρίθμηση/σωλήνας ινών 12 12 12 12 12
    Μονάδα πυρήνων 8 9 10 11 12
    FRP/Coating (χιλ.) 2.5/3.4 2.5/3.4 3.0/4.7 3.0/5.3 3.0/6.0
    Εμποδίζοντας υλικό νερού νερό-εμποδίζοντας ένωση
    Θήκη Πάχος: Μη. 1.5mm
    Υλικό: PE
    OD του καλωδίου (χιλ.) 10.8±0.2 11.4±0.2 12.1±0.2 12.7±0.2 13.4±0.2
    Καθαρό βάρος (kg/km) 92 102 116 127 141

     

    4 μηχανικές απαιτήσεις και μέθοδοι καλωδίου ινών

    Εκτατή δύναμη 10935N, προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E1, ενώ ίνα Strain≤0.33%
    Συντριβή 2200N/100mm, προσαρμόζονται στο IEC 794-1-E3
    Αντίκτυπος προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E4
    Επαναλαμβανόμενη κάμψη προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E6
    Torsion προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E7
    Κάμψη προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E8
    Συστροφή προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E10
    Κάμψη καλωδίων προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E11
    Δόνηση προσαρμοστείτε στο IEC 794-1
    Ποτίστε τη διείσδυση προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-F5B
    Η διηλεκτρική δύναμη του εξωτερικού σακακιού προσαρμοστείτε στο ITU-τ Rec.K25
    Προκαλέστε την τάση δοκιμής Η τάση δοκιμής σπινθήρων του εξωτερικού σακακιού καλωδίων θα είναι τουλάχιστον εναλλασσόμενο ρεύμα 8kV
    Γδάρσιμο προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-E2
    Δοκιμή ανακύκλωσης θερμοκρασίας προσαρμοστείτε στο IEC 794-1-F1

    5 κωδικοποίηση χρώματος ινών


    Μη μεταλλικό θωρακισμένο καλώδιο G652D 12 24 30 HDPE G657A2 οπτικών ινών GYFTY PE 48 πυρήνων

    6 κωδικοποίηση χρώματος σωλήνων

    Σωλήνας αριθ. 1 2 3 4 Υλικό πληρώσεως
    χρώμα Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Φυσικός
     

    7 μηχανική προδιαγραφή

    Ενιαία ίνα τρόπου

    LTEMS ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ
    Τύπος ινών   G652D G657A
    Μείωση dB/km

    1310nm ≤ 0,36

    1550nm ≤ 0,22

    Χρωματική διασπορά ps/nm.km

    1310nm≤ 3,5

    1550nm≤ 18

    1625nm≤ 22

    Μηά κλίση διασποράς ps/nm2.km ≤ 0,092
    Μηδέν μήκος κύματος διασποράς NM 1300 ~ 1324
    Κόψτε το μήκος κύματος (lcc) NM ≤ 1260

    Μείωση εναντίον της κάμψης

    (60mm x100turns)

    DB

    (ακτίνα 30mm, 100ring

    ) ≤ 0,1 @ 1625nm

    (ακτίνα 10mm, 1ring) ≤ 1,5 @ 1625nm
    Διάμετρος τομέων τρόπου χιλ. 9.2 ± 0,4 σε 1310nm 9.2 ± 0,4 σε 1310nm
    Πυρήνας-ντυμένο Concentricity χιλ. ≤ 0,5 ≤ 0,5
    Διάμετρος επένδυσης χιλ. 125±1 125±1
    Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤ 0,8 ≤ 0,8
    Διάμετρος επιστρώματος χιλ. 245±5 245±5
    Δοκιμή απόδειξης Gpa ≥ 0,69 ≥ 0,69
     

     Πολυ ίνα τρόπου

    LTEMS ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ
    62.5/125 50/125 OM3-150 OM3-300 OM4-550
    Διάμετρος πυρήνων ινών μm 62.5±2.5 50.0±2.5 50.0±2.5
    Μη-κυκλικότητα πυρήνων ινών % ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0
    Διάμετρος επένδυσης μm 125.0±1.0 125.0±1.0 125.0±1.0
    Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤2.0 ≤2.0 ≤2.0
    Διάμετρος επιστρώματος μm 245±10 245±10 245±10
    C0at-ντυμένος Concentricity μm ≤12.0 ≤12.0 ≤12.0
    Μη-κυκλικότητα επιστρώματος % ≤8.0 ≤8.0 ≤8.0
    Πυρήνας-ντυμένο Concentricity μm ≤1.5 ≤1.5 ≤1.5
    Μείωση 850nm dB/km 3.0 3.0 3.0
    1300nm dB/km 1.5 1.5 1.5
    OFL 850nm MHZ ﹒ χλμ ≥160 ≥200 ≥700 ≥1500 ≥3500
    1300nm MHZ ﹒ χλμ ≥300 ≥400 ≥500 ≥500 ≥500
    Το μεγαλύτερο αριθμητικό άνοιγμα θεωρίας / 0.275±0.015 0.200±0.015 0.200±0.015

     

     

    Μηχανική και περιβαλλοντική απόδοση του καλωδίου

    Αριθ. ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΟΚΙΜΗΣ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗΣ
    1

    Εκτατή δοκιμή φόρτωσης

     

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E1

    -. Μακρύς-εκτατό φορτίο: 600N

    -. Κοντός-εκτατό φορτίο: 1,5 φορές το βάρος καλωδίων

    -. Μήκος καλωδίων: ≥50m

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    2 Δοκιμή αντίστασης συντριβής

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E3

    -. Μακροχρόνιο φορτίο: 300 N/100mm

    -. Σύντομο φορτίο: 1000 N/100mm

    Χρόνος φορτίων: λεπτά 1

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    3 Δοκιμή αντίστασης αντίκτυπου

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E4

    -. Ύψος αντίκτυπου: 1m

    -. Ο αντίκτυπος ζυγίζει: 450g

    -. Σημείο αντίκτυπου: ≥5

    -. Συχνότητα αντίκτυπου: ≥3/point

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    4 Επαναλαμβανόμενη κάμψη

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E6

    -. Mandrel διάμετρος: 20D (Δ = διάμετρος καλωδίων)

    -. Υπαγόμενο βάρος: 15kg

    -. Κάμπτοντας συχνότητα: 30 φορές

    -. Κάμπτοντας ταχύτητα: 2s/time

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    5 Torsion δοκιμή

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E7

    -. Μήκος: 1m

    -. Υπαγόμενο βάρος: 25kg

    -. Γωνία: ±180 βαθμός

    -. Συχνότητα: ≥10/point

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    6 Δοκιμή διείσδυσης νερού

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-F5B

    -. Ύψος του κεφαλιού πίεσης: 1m

    -. Μήκος του δείγματος: 3m

    -. Χρόνος δοκιμής: 24 ώρες

    -. Καμία διαρροή μέσω του ανοικτού τέλους καλωδίων
    7 Δοκιμή ανακύκλωσης θερμοκρασίας

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-F1

    -. Βήματα θερμοκρασίας: +20℃, - 40℃, +70℃, +20℃ 

    -. Εξεταστικός χρόνος: 24 ώρες/βήμα

    -. Δείκτης κύκλων: 2

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    8

    Απόδοση πτώσης

     

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E14

    -. Εξεταστικό μήκος: 30cm

    -. Σειρά θερμοκρασίας: 70±2℃

    -. Εξεταστικός χρόνος: 24 ώρες

    -. Καμία γεμίζοντας σύνθετη πτώση έξω
    9 Θερμοκρασία

    Λειτουργία: - 40℃~+60℃

    Κατάστημα/μεταφορά: - 50℃~+70℃

    Εγκατάσταση -20℃~+60℃

     

    9 περιβαλλοντικά
    Το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ ROHS

    10 συσκευασία και λογότυπο

    10.1 συσκευασία

    10.1.1 το κάθε ενιαίο μήκος του καλωδίου σε ένα στάση-ξύλινο σύνθετο τύμπανο σιδήρου.

    10.1.2 καλυμμένος από το πλαστικό φύλλο απομονωτών.

    10.1.3 σφραγισμένος από ισχυρά ξύλινα battens.

    10.1.4 μήκος τυμπάνων

    Το τυποποιημένο μήκος τυμπάνων του 10.1.4.1 είναι 4000m

    Η συνολική ποσότητα του 10.1.4.2 είναι τουλάχιστον η διαταγμένη ποσότητα.

    Το 10.1.4.3 ή αυτό μπορεί να παραδοθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών, αλλά όχι περισσότερο από 5000m.

    10.2. Χαρακτηρισμός τυμπάνων

    • Όνομα κατασκευαστών
    • Έτος και μήνας κατασκευής
    • Βέλος ρόλος-κατεύθυνσης
    • Εξωτερικό βέλος εντοπισμού τελών καλωδίων
    • Τύπος και μέγεθος καλωδίων
    • Αριθμός τυμπάνων
    • Μήκος τυμπάνων
    • Ακαθάριστο/καθαρό βάρος
    • Το πιάτο προσοχής που δείχνει τη σωστή μέθοδο για τη φόρτωση, ξεφορτώνοντας και μεταβιβάζει το καλώδιο
    • Άλλη πληροφορία πελάτη όπως η σύμβαση αριθ., προβάλλει το αριθ., και τον προορισμό παράδοσης. (εάν είναι απαραίτητο)

    10.3 έγγραφα προσδιορισμού καλωδίων

    • Κατάλληλο προϊόν πιστοποιητικό

              Έκθεση δοκιμής.

    Μη μεταλλικό θωρακισμένο καλώδιο G652D 12 24 30 HDPE G657A2 οπτικών ινών GYFTY PE 48 πυρήνων

     

    Συσκευασία και ναυτιλία:

    1. Η όλη συσκευασία καλωδίων οπτικών ινών μας είναι με το ξύλινο τύμπανο εξαγωγής.

    2. 2~3km/drum, η ξύλινη διάσταση του υπαίθριου καλωδίου οπτικών ινών είναι 110cm*110cm*71cm, 0.85CBM,

    3. Μπορέστε να είστε φορτίο για 39 τύμπανα για ένα 20GP.

    Επίσης δεχτείτε το τύμπανο καλωδίων συνήθειας από τους πελάτες. υποδοχή για να μας έρθει σε επαφή με!

     Μη μεταλλικό θωρακισμένο καλώδιο G652D 12 24 30 HDPE G657A2 οπτικών ινών GYFTY PE 48 πυρήνων

     

    FAQ:
     

    1. Είστε το πραγματικό εργοστάσιο

     

    Ναι, είμαστε το πραγματικό εργοστάσιο με την ιστορία 11 ετών.

     

    2. Ποιο είναι το εμπορικό σήμα ινών σας;

     

    Εμπορικά σήματα ινών συμπεριλαμβανομένου: NECERO, Corning, Fiberhome

     

    3. Αυτό που είναι τα κύρια προϊόντα σας

     

    Υπαίθρια καλώδια οπτικών ινών εσωτερικά καλώδια οπτικών ινών Καλώδια πτώσης FTTH ADSS Κιβώτιο διανομής οπτικών ινών

    Εσωτερικό θωρακισμένο καλώδιο ινών σκοινιών μπαλωμάτων Οπτικά σκοινιά SC/LC/FC/ST μπαλωμάτων MTP/MPO οπτικό σκοινί μπαλωμάτων.

     

    4. Εγγυητική περίοδος ποιότητας των προϊόντων;

     

    εγγύηση 25 ετών για το καλώδιο οπτικών ινών

     

    5. Έχετε το πιστοποιητικό για την πρώτη ύλη;

     

    Χτίζουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία σχέσης με κατάλληλο ISO9001, προμηθευτές πρώτης ύλης ROHS.

     

    6. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;

     

    Μέσα σε 24 ώρες για τα κανονικά είδη 30KM καλωδίου οπτικών ινών


    1 ~2 ημέρες για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών με 10000 συνδετήρες.


    7.MOQ: ποια είναι η ελάχιστη ποσότητά σας;


    MOQ για τα καλώδια οπτικών ινών: 1KM


    Δεν υπάρχει κανένα MOQ που απαιτείται για τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, δεδομένου ότι υπάρχει απόθεμα για τα κανονικά είδη.


    8.Do έχετε το διανομέα σε άλλη χώρα ή εσωτερικός;


    Μέχρι τώρα, πωλούμε τα προϊόντα μας στους πελάτες άμεσα. Και η τιμή εργοστασίων θα μπορούσε να προσφερθεί.


    9.Payment:


    Για τις μεγάλες διαταγές: T/T, L/C


    Για τις μικρές διαταγές: T/T, η Western Union και Paypal είναι αποδεκτές.


    10.Shipping & παράδοση:

    Για τις μεγάλες διαταγές: θαλασσίως (LCL ή FCL)

    Για τις μικρές διαταγές: θαλασσίως (LCL), αεροπορικώς ή από τις υπηρεσίες αγγελιαφόρων, οποιαδήποτε από τις οποίες είναι προαιρετική.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.