ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής

Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής

    • Adjustable FC To FC Female Optical Fiber MM Adapter Plastic Ceramics Material
    • Adjustable FC To FC Female Optical Fiber MM Adapter Plastic Ceramics Material
    • Adjustable FC To FC Female Optical Fiber MM Adapter Plastic Ceramics Material
    • Adjustable FC To FC Female Optical Fiber MM Adapter Plastic Ceramics Material
    • Adjustable FC To FC Female Optical Fiber MM Adapter Plastic Ceramics Material
  • Adjustable FC To FC Female Optical Fiber MM Adapter Plastic Ceramics Material

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE ISO-9001 2015
    Αριθμό μοντέλου: FC-FC ΚΚ

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1
    Τιμή: $+0.214+pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πακέτο χαρτοκιβωτίων
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 20000+PCS+Per εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Fc-FC διευθετήσιμος θηλυκός προσαρμοστής Απώλεια εισαγωγής: < 0="">
    Απώλεια Returen: 60dB Υλικό: πλαστικό +ceramics
    Θερμοκρασία λειτουργίας: -40+80 Τύπος σύνδεσης: FC-FC ΚΚ
    μανίκι: Κεραμικά Χρώμα: κόκκινο

    Διευθετήσιμο θηλυκό FC στη θηλυκή οπτική ίνα FC ενιαίος τρόπος fc-FC ΚΚ προσαρμοστής

           Το FC (θηλυκό) στον υβριδικό προσαρμοστή οπτικών ινών τύπων FC (θηλυκό) είναι ένας ρυθμισμένος ίνα-ενσωματωμένος τύπος συνδετήρας προσαρμοστών που υπέβαλε στη λειτουργία να συνδέσει και της ένωσης μεταξύ των οπτικών ινών.

     

    Εφαρμογή:

    Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

    Εξοπλισμός οπτικής ίνας

    Δίκτυο CATV
     

    Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

    • Επαναχρησιμοποιήσιμος χρόνος μέχρι 1000
    • Υψηλή ακρίβεια και καλό compatiblit
    • Υψηλή αξιοπιστία και stabilit

     

    Προδιαγραφή:


    1. Υβριδικός τύπος προσαρμοστών: FC (θηλυκό) σε FC (θηλυκό)

    2. Ίνα tyle: Ίνα SM 9/125.

    3. Απώλεια εισαγωγής (DB): Λιγότερο από 0.3DB

    4. Επανάληψη (DB): Μεγαλύτερος από 0,38

    5. Ανταλλαξιμότητα (DB): Λιγότερο από 0,20

    6. Υλικό υποδοχών μανικιών: Διοξείδιο ζιρκονίου κεραμικό

    7. Θερμοκρασία εργασίας: -25C σε +75C.

    8. Θερμοκρασία αποθήκευσης: 25C σε +75C.

     

     
    Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής
     
    Τα πλεονεκτήματά μας:
    1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.
    2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.
    3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full
    4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)
    5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης
    6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή
    7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση
    8.Quality διαβεβαίωση
     
    Σχεδιάγραμμα επιχείρησης
     
    CO. ΤΕΧΝΟΛΟΓΊΑΣ SHENZHEN KEXINT, ΕΠΕ. Μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που αφιερώνεται στη οπτική ίνα και η επικοινωνία δικτύων, παρέχει μια μεγάλη έκταση των προϊόντων και των λύσεων στο σύστημα FTTH (FTTX), γενικό σύστημα τηλεγράφησης (όλος-τοπικό LAN).

    Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής


          Καλύπτει έναν τομέα 2000 τετραγωνικών μέτρων. Η επιχείρηση έχει τους ακριβείς εξοπλισμούς κατασκευής & δοκιμής, KEXINT έχει περάσει την επιχειρηματική πιστοποίηση του ISO 9001:2008, και τα προϊόντα έχουν εξαχθεί σε περισσότερες από 15 χώρες. Τα κύρια προϊόντα περιλαμβάνουν το συνδετήρα οπτικής ίνας, το γρήγορο συνδετήρα ινών, το σκοινί μπαλωμάτων ινών, τον προσαρμοστή ινών, τον εξασθενητή ινών, το συζευκτήρα ινών, το θραύστη PLC CWDM, DWDM, OADM, ενότητα MPO/MTP, τελικό κιβώτιο οπτικών ινών, περάτωση κ.λπ. συναρμογών οπτικών ινών. Τα προϊόντα χρησιμοποιούνται ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, τη ραδιοφωνική μετάδοση & την τηλεόραση, την εφαρμοσμένη μηχανική δύναμης, καθώς επίσης και μερικές άλλες βιομηχανίες. Αυτό που είναι περισσότερος, εμείς έχει καθιερώσει τη φιλική επιχειρησιακή σχέση με τα μέρη των εταιρειών τηλεπικοινωνιών στο εσωτερικό και στο εξωτερικό.

    Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής  Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής
    Διευθετήσιμη FC σε FC θηλυκή οπτική ίνα πλαστικό υλικό κεραμικής ΚΚ προσαρμοστής
     
     
     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.