ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΕπιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών

Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών SC/APC ODF 24 λιμένες 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει

Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών SC/APC ODF 24 λιμένες 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει

    • SC/APC ODF Rack Fiber Patch Panel 24 Ports 1U 19 Inch Standard Frame Type Pull - Out
    • SC/APC ODF Rack Fiber Patch Panel 24 Ports 1U 19 Inch Standard Frame Type Pull - Out
    • SC/APC ODF Rack Fiber Patch Panel 24 Ports 1U 19 Inch Standard Frame Type Pull - Out
    • SC/APC ODF Rack Fiber Patch Panel 24 Ports 1U 19 Inch Standard Frame Type Pull - Out
  • SC/APC ODF Rack Fiber Patch Panel 24 Ports 1U 19 Inch Standard Frame Type Pull - Out

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001-2015
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-u-03 01

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10
    Τιμή: $+15.15+PCS
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Εξωτερικό κιβώτιο: 530*290*295/5pcs Εσωτερικό κιβώτιο: 525*285*290/pcs
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, L/C
    Δυνατότητα προσφοράς: 500 + PC + επτά ημερών
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμός λιμένων: πυρήνας 12 ή 24 Μέθοδος σύνδεσης: splicer οπτικής ίνας
    Χρώμα: μαύρος εφαρμογή: Δωμάτιο υπολογιστών δικτύων FTTH FTTB FTTX
    Παρακολούθηση: Ναί Connector: SC/APC
    Οπτική χωρίζοντας λειτουργία: Διαχωρισμός ή τήξη ινών το ράφι τοποθετεί: Βγάλτε τον τύπο

    24 η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών λιμένων SC/APC ODF 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει

     

            Το πλαίσιο το (ODF) διανομής οπτικής ίνας χρησιμοποιείται για το σχηματισμό και τη διανομή του οπτικού καλωδίου σπονδυλικών στηλών σπονδυλικών στηλών στο σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας, το οποίο μπορεί εύκολα να πραγματοποιήσει τη σύνδεση, τη διανομή και το σχεδιασμό των γραμμών οπτικής ίνας. Με τον αυξανόμενο βαθμό ολοκλήρωσης δικτύων, έχει υπάρξει μια οπτικός-ψηφιακή υβριδική επιτροπή μπαλωμάτων που ενσωματώνει ODF, DDF, και τις μονάδες διανομής δύναμης. Είναι κατάλληλο για τη μικρομεσαία διανομή του ίνα--ο-κυττάρου, το ίνα--ο-κτήριο, τις μακρινές ενότητες και τους ασύρματους σταθμούς βάσης. Σύστημα γραμμών.

     

    Εφαρμογή:
         Το προϊόν μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο τερματικό των οπτικών καλωδίων, των διαφορετικών τύπων και των δομών, η διάμετρος των οποίων είναι μέσα στο δίσκο 18mm (f).

     

    Χρήση προϊόντων:
    Για να προστατεύσει τη λειτουργία του πυρήνα ινών και του παιχνιδιού ινών. Το πλαίσιο διανομής οπτικής ίνας μπορεί να εγκατασταθεί χωριστά, που μπορεί να συγκεντρωθεί χωριστά σε ένα πλαίσιο διανομής οπτικής ίνας, και μπορεί επίσης να τακτοποιηθεί σε ένα γραφείο/ένα ράφι με την ψηφιακή μονάδα διανομής και την ακουστική μονάδα διανομής. Αποτελέστε ένα περιεκτικό πλαίσιο διανομής. Η συσκευή έχει τα πλεονεκτήματα της εύκαμπτης διαμόρφωσης, της εύκολης εγκατάστασης και της χρήσης, της εύκολης συντήρησης και της εύκολης διαχείρισης. Είναι μια αναπόφευκτη συσκευή για την επικοινωνία οπτικών ινών, τα τερματικά δικτύων οπτικής ίνας, ή τα σημεία ηλεκτρονόμων για να πραγματοποιήσει να συνδέσει ινών, hopping ινών, να συνδέσει καλωδίων οπτικής ίνας και την πρόσβαση.
     

    Ποσότητα: 1 PC/μέρος και 19.5KG/5pcs

    Όρος: Ολοκαίνουργιο ROHS
    - 100% ολοκαίνουργια και καλή ποιότητα.
    - 100% καλή συσκευασία και γρήγορη παράδοση.
    - 100% άμεσος ανεφοδιασμός εργοστασίων εξασφάλισης ποιότητας.
    Υλικό: 1,2 cold-rolled χιλ. φύλλο χάλυβα
    Μέγεθος: 482*250*1U τελικό παράθυρο οπτικών ινών τύπων πλαισίων 19 ίντσας τυποποιημένο, βαθμός τηλεπικοινωνιών
     
    Όνομα προϊόντων Επιτροπή μπαλωμάτων ινών Συνδετήρας SC/FC/LC
    Πρότυπο προϊόντων 24 SC/APC Μέγεθος συσκευασίας 482*250*1U
    Λιμένες 24 Ύψος προϊόντων 44.5
    Ανώτατη ικανότητα SC 24/LC 48 Υλικό Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πιάτο
    Τύπος εγκατάστασης πλαίσιο 19 ίντσας Γ. βάρος 4.3kg
     
     
    Η επιτροπή μπαλωμάτων ινών ραφιών SC/APC ODF 24 λιμένες 1U τυποποιημένος τύπος πλαισίων 19 ίντσας βγάζει
     
    Τα πλεονεκτήματά μας:
    1. Καλή απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

    2. OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.

    3. Μακρινό τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full

    4. Εξουσιοδότηση: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)

    5. Αγγλικό λογισμικό, αγγλικός δείκτης

    6. Επαγγελματική, πολύ ανταγωνιστική τιμή

    7. Μεγάλο απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER