ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32

1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32

    • 1*8 /1*32 Fiber Optic PLC Splitter Fibre Separation Single Mode LGX SC/APC Connector
    • 1*8 /1*32 Fiber Optic PLC Splitter Fibre Separation Single Mode LGX SC/APC Connector
    • 1*8 /1*32 Fiber Optic PLC Splitter Fibre Separation Single Mode LGX SC/APC Connector
  • 1*8 /1*32 Fiber Optic PLC Splitter Fibre Separation Single Mode LGX SC/APC Connector

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-PLC-1×32

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 130*100*50 πλαστικά εμπορευματοκιβώτια
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000+PCS+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Μήκος κύματος εργασίας: 12601620nm Τύπος: ABS LGX
    Αναλογία θραυστών: 1*8/1*32 Connector: Sc το /APC
    Απώλεια εισαγωγής: ≤10.7dB εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
    Όνομα Προϊόντος: PLC 1*32 Μέγεθος: 130*100*25 χιλ.

    Οπτικός χωρισμός ινών θραυστών SC/APC LGX 1260 ~ 1650 1*8 ινών τρόπου PLC 1*8 το /1 *32Single
     
          Ενιαίος συσκευασία PLC θραυστών συνδετήρων θραυστών SC/APC ινών τρόπου PLC Spliter 1x8 οπτικών ινών οπτικός ουδέτερος ή τρόπος συσκευασίας Customzied. κατόπιν τεθειμένος σε ένα χαρτοκιβώτιο.
           Ο θραύστης PLC είναι βασισμένος σε έναν ενσωματωμένο υπόστρωμα κυματοδηγό χαλαζία η οπτική συσκευή διανομής δύναμης, έχει τα πλεονεκτήματα του μικρού όγκου, της λειτουργώντας σειράς μήκους κύματος, της υψηλής αξιοπιστίας, του καλού ελαφριού χαρακτηριστικού ομοιομορφίας κ.λπ., είναι ιδιαίτερα κατάλληλη για τον παθητικό οπτικό συνδεδεμένο τοπικό και τερματικό εξοπλισμό δικτύων (EPON, BPON, GPON κ.λπ.) και συνειδητοποιεί το οπτικό σήμα διαιρεί.
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    · Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    · Χαμηλό συμπαγές σχέδιο PDL
    · Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

    · Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1650nm
    · Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃
    · Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
    Εφαρμογές:

    1.OPTICAL ΤΟΠΙΚΌ LAN & ΩΧΡΌΣ & CATV
    2.FTTH επεκτάσεις προγράμματος & FTTX
    μετάδοση στοιχείων ποσοστού υψηλός-κομματιών 3.Broadband
    4.Active λήξεις συσκευών
    5.Testing όργανα
    6.Optical δίκτυα επικοινωνίας ινών
    7.PON δίκτυα
    8.Optical σήμα Distributio
     
    Προδιαγραφές

    1×8 ενιαίο φύλλο στοιχείων θραυστών PLC τρόπου
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM)1260-1620Επιθεωρημένη ημερομηνία2018/3/8
    P/N:PLC-α-1X8S/N:20180308001
    Τύπος ινώνG657A1Μήκος ινών (μ)≥0.37
    Τύπος συνδετήρων SC/APCΔιάσταση συσκευασίας (χιλ.)130*100*25
    Θερμοκρασία αποθήκευσης-45~+85℃Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+85℃
    ΣτοιχείοIL (DB)PDL (DB)RL (DB)
    Μήκος κύματος (NM)131015501310155013101550
    Προδιαγραφή.MAX 10,7MAX 0,3≥55
    Port19.689.710,120,04ΠέρασμαΠέρασμα
    Port210.099.810,140,07ΠέρασμαΠέρασμα
    Port39.749.860,040,17ΠέρασμαΠέρασμα
    Port49.8810.090,170,14ΠέρασμαΠέρασμα
    Port59.619.870,180,18ΠέρασμαΠέρασμα
    Port69.859.680,120,04ΠέρασμαΠέρασμα
    Port79.909.620,020,15ΠέρασμαΠέρασμα
    Port89.789.710,080,17ΠέρασμαΠέρασμα
    Εισαγωγή   
    MAX.10.0910.090,180,18ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ.9.619.620,020,04ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
    Μέσος όρος9.829.790,110,12ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ


     
    1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32
     
    1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32
    1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32
     
    Οι υπηρεσίες μας:
    _________________________________________________________
    a.Professional κατασκευαστής, 100% που εξετάζεται για περισσότερες από 3 φορές.
    b.Customers λύσεις στις ημέρες, όχι εβδομάδες.
    c.Warmly υπηρεσίες με τις ιδιαίτερες προσοχές.
    d.Can παρέχουν τη συγκεκριμένη έρευνά σας μέσα σε 24 ώρες.
    e.Save πολύ κόστος, φέρνει περισσότερα οφέλη για τον πελάτη για να επεκτείνει την επιχείρηση.
    f.We είναι 12 έτη εμπειρίας σε αυτόν τον τομέα. Είμαστε ο επαγγελματικός προμηθευτής που μπορείτε να εμπιστευθείτε.
    1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32
    1*8 ενιαίος συνδετήρας τρόπου LGX SC/APC χωρισμού ινών θραυστών PLC οπτικών ινών του /1 *32

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.