Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών κατασκευαστής
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα Προϊόνταγρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    • Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length
    • Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length
    • Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length
  • Metal Colour ST Type Fiber Optic Connector Couplers Single Mode 50/55/60/65mm Length

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών του ST

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο, εσωτερικό κιβώτιο: 18*13.5*11cm Εξωτερικό κιβώτιο: 48*33*32cm
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T / T
    Δυνατότητα προσφοράς: 5000+PCS+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος Fiber: ενιαίος τρόπος Μήκος: 50/55/60/65 χιλ.
    Τύπος σύνδεσης: ST Απώλεια εισαγωγής: 0.3dB
    Χρώμα: Μετάλλων materlar: SiO2
    Διάμετρος: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, άλλα Εκτατή αντίσταση: 10n
    Όνομα Προϊόντος: Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών του ST

    Γρήγοροι συνδετήρες και συζευκτήρες οπτικής ίνας συνδετήρων οπτικών ινών του ST γρήγοροι
     
    Οι γρήγοροι συνδετήρες, που μπορούν να εγκατασταθούν εύκολα στις εφαρμογές τομέων, χρησιμοποιούνται ευρέως σε FTTX. Συγκρίνοντας με άλλες συμβατικές μεθόδους, οι γρήγοροι συνδετήρες με ferrule προ-στιλβωτικής ουσίας μειώνουν το χρόνο προετοιμασιών και λήξης σημαντικά. Τα εργαλεία που απαιτούνται λειτουργία κατά τη διάρκεια της συνέλευσης τομέων των γρήγορων συνδετήρων είναι πολύ απλούστερη και εύκολη. Είναι δυνατό να βελτιωθεί η ευελιξία των οπτικών εφαρμογών καλωδίωσης και διανομής FTTX.
     
    Δείκτης απόδοσης
    arameters
    SC/UPC
    SC/APC
    FC/UPC
    LC/UPC
    Εφαρμογή
    Καλώδια πτώσης, εσωτερικά καλώδια
    Διάμετρος ινών
    125um (G.657 A1/A2)
    Τρόπος ινών
    Ενιαίος τρόπος 0,9 2,0 3,0
    Μέγιστη απώλεια εισαγωγής
    0.5dB, χαρακτηριστικό 0.3dB
    0.3dB
    Λεπτό επιστροφής απώλειας
    40
    45
    40
    45
    Ελάχιστη διατήρηση ινών
    5N
    5N
    4N
    Ελάχιστη διατήρηση καλωδίων
    10N
    10N
    8N
    Εκτατό φορτίο
    50N
    50N
    10N
    Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας
    -40℃ σε 75℃
     
    Παράμετροι Προδιαγραφές
    Τύπος συνδετήρων SC/LC/FC/ST
    Διάσταση 60mm
    Διάμετροι καλωδίων 0.9/2.0/3.0mm
    Τρόπος ινών SM/MM
    Αλέθοντας τέλος-πρόσωπο UPC/APC
      UPC APC
    Απώλεια εισαγωγής ≤0.5dB ≤0.5dB
      UPC APC
    Επιστροφής απώλεια ≥45dB ≥50dB
    Δοκιμή έντασης ≥100N
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~+75℃

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
    1. Πρόγραμμα FTTH χρησιμοποιήσιμο
    2. Τομέας - εγκαταστήσιμος
    3. Απώλεια ενθέτων λιγότερο από 0.3dB ανώτατο 0.5dB
    4. V-shape μετάλλων εργασία κοιλοτήτων καλά στην υψηλή και χαμηλή θερμοκρασία
    5. Λεπτά λιγότερο από 1 εγκατάστασης
    6. Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση
    7. Η εκτατή δοκιμή καλωδίων συμμορφώνεται με τον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia

    Εφαρμογή:
    1. Πρόγραμμα FTTH χρησιμοποιήσιμο
    2. Τομέας - εγκαταστήσιμος
    3. Απώλεια ενθέτων λιγότερο από 0.15dB
    4. V-shape μετάλλων εργασία κοιλοτήτων καλά στην υψηλή και χαμηλή θερμοκρασία
    5. Λεπτά λιγότερο από 1 εγκατάστασης
    6. Αξιόπιστη και ανώτερη οπτική απόδοση
    7. Η εκτατή δοκιμή καλωδίων συμμορφώνεται με τον GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

     

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλωνΕνιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    Τα πλεονεκτήματά μας:
    1.Good απάντηση: Η έρευνά σας σχετική με τα προϊόντα μας ή η τιμή θα απαντηθεί μέσα σε 24 ώρες.

    2.OEM&ODM: Μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε ή να βάλουμε το όνομά σας λογότυπων και επιχείρησης στα προϊόντα.

    3.Remote τεχνικό τεχνικό έγγραφο support&Full

    4.Warranty: εξουσιοδότηση 1 έτους (ενώ η εξουσιοδότηση δεν είναι αρμόδια για εκείνους από η βία που σπάζουν ή που ενημερώνονται με άλλα εμπορικά σήματα.)

    5.English λογισμικό, αγγλικός δείκτης

    6.Professional, πολύ ανταγωνιστική τιμή

    7.Large απόθεμα, γρήγορη παράδοση

    8.Quality διαβεβαίωση

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

    Ενιαίο μήκος τρόπου 50/55/60/65mm συζευκτήρων συνδετήρων οπτικών ινών τύπων του ST χρώματος μετάλλων

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Βιομηχανικό πάρκο Zhida, δυτικός δρόμος Longping, περιοχή Longgang, Shenzhen, πόλη.
    Τηλ.::86-0755-36528999
    Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Fiber Optic Armoured Cable προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.