ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικό wdm

0,9 ΜΙΝΙ οπτικό WDM, WDM 1×4 χαμηλή εξάρτηση πόλωσης τμημάτων

0,9 ΜΙΝΙ οπτικό WDM, WDM 1×4 χαμηλή εξάρτηση πόλωσης τμημάτων

    • 0.9 MINI Optical WDM , 1×4 WDM Components  Low Polarization Dependence
    • 0.9 MINI Optical WDM , 1×4 WDM Components  Low Polarization Dependence
    • 0.9 MINI Optical WDM , 1×4 WDM Components  Low Polarization Dependence
  • 0.9 MINI Optical WDM , 1×4 WDM Components  Low Polarization Dependence

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-fbt-1×4

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20*10*2
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 250+pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Wavelength: 1310 Or 1550 Type: 1x4
    Splitter ratio: 50/50 Connector: SC LC FC /UPC /APC ST
    Package: Steel Tube Application: FTTH FTTB FTTX Network
    product name: FBT 1*4 Mini 0.9 Package (exclude boots): 90*20*10 mm

    FBT 1 × 4 Οπτικός σύνδεσμος WDM Splitter SC / APC 0.9 Διαχωριστής MINI 1310 ή 1550 50/50

     

    Α . Σύνδεσμος οπτικών ινών Ο σύνδεσμος FBT είναι μια οπτική συσκευή που συνδυάζει ή διαχωρίζει ενέργεια από οπτικές ίνες. Ο οπτικός διαχωριστής διαιρεί το φως από μία μόνο ίνα σε δύο ή περισσότερα κανάλια ινών.

    Β. Διαθέτει μικρό μέγεθος, υψηλή αξιοπιστία, φθηνό κόστος και καλή ομοιομορφία από το κανάλι σε κανάλι και χρησιμοποιείται ευρέως σε δίκτυα PON για την επίλυση του οπτικού σήματος.

    Το KEXINT προσφέρει τόσο εισερχόμενους ζεύκτες / διαχωριστές δέντρων όσο και αστεριών . Παρέχουν μια αξιόπιστη λύση για τη διάσπαση / συνδυασμό σημάτων. Ο λόγος διαχωρισμού κυμαίνεται από 1x2 έως 1x32 θύρες για ζεύκτες δέντρων και από 2x2 έως 2x32 για ζεύκτες αστέρων. Διατίθεται σε απλά, διπλά και τριπλά παράθυρα μήκους κύματος (1310/1490 / 1550nm).

    Χαρακτηριστικά:

    Χαμηλή απώλεια

    Εξάρτηση χαμηλής πόλωσης

    Με όλες τις μπάντες

    Παραμένει σταθερό κάτω από υψηλές θερμοκρασίες

    Με διαστάσεις μίνι πακέτου

    Εφαρμογές:

    Οπτικό σύστημα επικοινωνίας

    Αισθητήρας οπτικών ινών

    Διακόπτης φωτογραφίας

    EDFA

    Προδιαγραφές

    Διπλή αναφορά δοκιμής ζεύξης παραθύρων
    S / N: 34290628
    ΤΥΠΟΣ 1310/1550-DWC -1 χ 4
    Δοκιμή μήκους κύματος nm 1310/1550
    Λόγος σύζευξης Ισος
    Παραγωγή 1310 1550
    Out1 Out2 Out3 Out4 Out1 Out2 Out3 Out4
    Απώλεια εισαγωγής dB 7.12 7.02 7.18 7.13 7.11 7.00 7.08 7.03
    Λόγος σύζευξης % 24,95% 25.54% 24,61% 24,90% 24,68% 25,32% 24,86% 25,14%
    PDL dB ≤0,15
    Κατευθυντήριος dB ≥55
    Θερμοκρασία λειτουργίας -20 ~ +70
    Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ + 85
    Μήκος ινών Μ 1.0
    Διάσταση mm ¢ 120 × 80 × 10
    Τύπος ινών Corning SMF-28e, 9 / 125,3 mm
    Συνδετήρας SC / APC

    Πληροφορίες συσκευασίας

    Διαμόρφωση 1x4
    Τύπος συνδέσμου SC LC FC / UPC / APC ST
    Τύπος ινών Corning SMF-28e 0,9 mm
    Διαστάσεις συσκευασίας 3.0 * 60mm

    Οι Υπηρεσίες μας:

    ___________________________________________________________

    ένα. Επαγγελματίας κατασκευαστής, 100% δοκιμασμένος για περισσότερες από 3 φορές.

    σι. Οι λύσεις των πελατών σε ημέρες, όχι εβδομάδες.

    ντο. Θερμότερες υπηρεσίες με προσεκτικές προσοχές.

    ρε. Μπορεί να παράσχει τη συγκεκριμένη σας ερώτηση εντός 24 ωρών.

    μι. Εξοικονομήστε μεγάλο κόστος, φέρνετε περισσότερα οφέλη για τον πελάτη για επέκταση των επιχειρήσεων.

    φά. Έχουμε 12 χρόνια εμπειρίας στον τομέα αυτό. Είμαστε ο επαγγελματίας προμηθευτής που μπορείτε να εμπιστευτείτε.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.