Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών κατασκευαστής
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
  • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Hunan
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-A03

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί συσκευασίας
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος: SC LC FC Χρώμα: Λευκό
    Υλικό: ABS ή PC OEM: Ναί
    Cable port: 1~2 λιμένες, Διάσταση: 115*86*25 χιλ.
    εφαρμογή: FTTH Όνομα Προϊόντος: Kxt-A03

    Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

     

    Εισαγωγή:

    Εφαρμόσιμος στη λήξη οπτικής ίνας στο σύστημα FTTx, που χρησιμοποιείται κυρίως για την άμεση σύνδεση και τη σύνδεση κλάδων μεταξύ των εσωτερικών καλωδίων.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     

    Μικρό μέγεθος και ελαφρύς για το εύκολο συμπαγές σώμα εγκαταστάσεων

    ·Τοίχος που τοποθετείται με τη μηχανική λειτουργία προστασίας

    ·Διαθέσιμος για FC, Sc, ST, adatpers LC

    ·Η ίνα μπορεί να μπεί από το κατώτατο σημείο ή την πλευρά

    ·Αντι-UV, υπεριώδης ακτίνα ανθεκτικοί και βροχοπτώσεις ανθεκτικές

     

    Παράμετροι προϊόντων:

    Στοιχείο Kxt-A03
    Μέγεθος (HxWxD) χιλ. 115x86x25
    Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Ф0.9~Ф8
    Λιμένες καλωδίων 1~ 2
    Λιμένες προσαρμοστών 1~ 2
    Ανώτατη ικανότητα της συναρμογής 2
    Κατάλληλος προσαρμοστής SC, LC, E2000 SC, FC, LC, E2000
    Υλικά ABS, PC Ή ABS+PC
    EnvironmentalTemperature (℃) - 25~40

     

    Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

    Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

    Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Βιομηχανικό πάρκο Zhida, δυτικός δρόμος Longping, περιοχή Longgang, Shenzhen, πόλη.
    Τηλ.::86-0755-36528999
    Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Fiber Optic Armoured Cable προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.