ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
    • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant
  • Flip Cover Splitter Fiber Optic Distribution Box G657A2 FTTH Termination Box ABS Flame Retardant

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Hunan
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-A03

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Κουτί συσκευασίας
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 1000pcs/ημέρα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος: SC LC FC Χρώμα: Λευκό
    Υλικό: ABS ή PC OEM: Ναί
    Cable port: 1~2 λιμένες, Διάσταση: 115*86*25 χιλ.
    εφαρμογή: FTTH Όνομα Προϊόντος: Kxt-A03

    Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

     

    Εισαγωγή:

    Εφαρμόσιμος στη λήξη οπτικής ίνας στο σύστημα FTTx, που χρησιμοποιείται κυρίως για την άμεση σύνδεση και τη σύνδεση κλάδων μεταξύ των εσωτερικών καλωδίων.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     

    Μικρό μέγεθος και ελαφρύς για το εύκολο συμπαγές σώμα εγκαταστάσεων

    ·Τοίχος που τοποθετείται με τη μηχανική λειτουργία προστασίας

    ·Διαθέσιμος για FC, Sc, ST, adatpers LC

    ·Η ίνα μπορεί να μπεί από το κατώτατο σημείο ή την πλευρά

    ·Αντι-UV, υπεριώδης ακτίνα ανθεκτικοί και βροχοπτώσεις ανθεκτικές

     

    Παράμετροι προϊόντων:

    Στοιχείο Kxt-A03
    Μέγεθος (HxWxD) χιλ. 115x86x25
    Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Ф0.9~Ф8
    Λιμένες καλωδίων 1~ 2
    Λιμένες προσαρμοστών 1~ 2
    Ανώτατη ικανότητα της συναρμογής 2
    Κατάλληλος προσαρμοστής SC, LC, E2000 SC, FC, LC, E2000
    Υλικά ABS, PC Ή ABS+PC
    EnvironmentalTemperature (℃) - 25~40

     

    Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

    Φλόγα ABS κιβωτίων λήξης κιβωτίων G657A2 FTTH διανομής οπτικών ινών θραυστών κάλυψης κτυπήματος - καθυστερών

    Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER