ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧαλκός Cable Lan

$cu 5.2mm 24awg 20m δίκτυο Jumpe αλτών 4×7*0.16 FTP SFTP καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού CAT6 RJ45

$cu 5.2mm 24awg 20m δίκτυο Jumpe αλτών 4×7*0.16 FTP SFTP καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού CAT6 RJ45

    • CAT6 RJ45 Copper Lan Cable FTP SFTP Jumper 4×7*0.16 Cu 5.2mm 24awg 20m Network Jumpe
  • CAT6 RJ45 Copper Lan Cable FTP SFTP Jumper 4×7*0.16 Cu 5.2mm 24awg 20m Network Jumpe

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO9001-2008
    Αριθμό μοντέλου: Cat6

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα και χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρα εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, L/C, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 8000+ pcs+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος καλωδίων: Cat5e CAT6 CAT7 Αριθμός MModel: RJ45
    Διάμετρος NoLine: 5.3mm Μετάδοση στοιχείων speedl: 305m
    Υλικό: $cu ή Al Εκτατή δύναμη: 1000n
    Συμπιεστική δύναμη: 250P Αριθμός πυρήνων: 4 ζευγάρια
    αγωγός: 7*0.16

    CAT6 $cu 5.2mm 24awg 20m δίκτυο Jumpe αλτών 4×7*0.16 FTP SFTP RJ45 καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού

         

    Υψηλός - καλώδια ποιοτικών Cat5e δικτύων:

              1, Cat5e/Cat6/Cat6a/Cat7, UTP/STP/SSTP

              2, AWG του 28/26/24. $CU, CCA, CCS

              3, EIA/TIA 568A 568B
              4, ROHS, CE, τρηματώδης σκώληκας

     

             Τα καθορισμένου μήκους καλώδια δικτύων γατών 5e είναι ο τέλειος συνδυασμός αξίας και απόδοσης. Διαθέσιμοι σε μια μεγάλη κατάταξη των χρωμάτων και των μηκών, έχουμε ένα καλώδιο για να εγκαταστήσουμε κάθε κατάσταση. Κάθε καλώδιο αποτελείται από 24AWG, οι καθαροί απαριθμημένοι χαλκός αγωγοί ζευγαριού 26AWG χρυσός με 50u» κάλυψαν τις επαφές (κοντό σώμα). Τα περισσότερα καλώδια προϋπολογισμών skimp με 10u». Κάθε καλώδιο χαρακτηρίζει το χρώμα που αντιστοιχείται, snagless, μπότες ανακούφισης πίεσης.

     

    Εφαρμογή:
              Ethernet

              10 βάση-τ

              100 βάση-T4

              ATM, TP-PMD

              Seppch

              Τηλέφωνο

              Πολυμέσα

              Καλωδίωση κορμών

     

    Προδιαγραφή:

     

    Asignment: Ευθύ καλώδιο Ethernet, καλώδιο Ethernet διασταυρώσεων. EIA/TIA 568A 568B
    Κατηγορία: Cat3, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7
    Ασπίδα: UTP, STP, SSTP
    Αγωγός: Tcu, $cu, CCA, CCS, ALMG. 30AWG, 28AWG, 26AWG, 24AWG, 22AWG
    Μήκος: 0.25m, 0.5m, 1m, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m, 20m, 30m, 50m, 80m, 100m, κ.λπ.
    Χρώμα: Μαύρος, άσπρος, γκρίζος, μπλε, πράσινος, κόκκινος, πορτοκαλής, κίτρινος, πορφυρός, ρόδινος, Transparant, κ.λπ.

     

    $cu 5.2mm 24awg 20m δίκτυο Jumpe αλτών 4×7*0.16 FTP SFTP καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού CAT6 RJ45

     

    Συσκευασία:

          1. Μεμονωμένο Polybag με μια αυτοκόλλητη ετικέττα των Μαύρων ή χρώματος.

          2. Κιβώτιο δώρων καρτών Paple.

          3.  Φουσκάλα, μαλάκιο Shell ή φουσκάλα φωτογραφικών διαφανειών διαθέσιμη, 20pcs/box, πλαίσιο 2 σε ένα χαρτοκιβώτιο


    Υπηρεσία μεταπώλησης:

    1, η υπόσχεσή μας, ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΖΩΉΣ
    2, εφ' όσον ποιοτικό πρόβλημα, θα εξετάσουμε το το συντομότερο δυνατόν και την επισκευή ή να αντικαταστήσουν ή retrun τα κεφάλαια.

     

     

    Δεσμευόμαστε σε:

              1. Καθηγητής στα τηλεφωνικά εξαρτήματα με την καλύτερη ικανότητα παραγωγής, καλύτερος ποιοτικός έλεγχος, καλύτερη υπηρεσία.

     

              2. Παρέχετε την υπηρεσία OEM/ODM.

     

              3. Υπομονή & επάγγελμα & αρμόδιος.

     

              4. Γρήγορη απάντηση.

     

              5. Με την εξουσιοδότηση των προϊόντων μας, καμία ανάγκη να ανησυχήσει για τα προβλήματα μεταπώλησης.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.