ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

θραύστης PLC οπτικών ινών 1.5m, οπτικός θραύστης σκοινιού χωρίς συνδετήρα

θραύστης PLC οπτικών ινών 1.5m, οπτικός θραύστης σκοινιού χωρίς συνδετήρα

    • 1.5m Fiber Optic PLC Splitter , Optical Cord Splitter Without Connector
    • 1.5m Fiber Optic PLC Splitter , Optical Cord Splitter Without Connector
    • 1.5m Fiber Optic PLC Splitter , Optical Cord Splitter Without Connector
    • 1.5m Fiber Optic PLC Splitter , Optical Cord Splitter Without Connector
  • 1.5m Fiber Optic PLC Splitter , Optical Cord Splitter Without Connector

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE ROSS IS9001
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-PLC-1x64-ABS-s

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 2pcs σε ένα μικρό κιβώτιο, 40pcs σε ένα χαρτοκιβώτιο
    Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: εβδομάδα 5000+PCS +per
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    μάρκα: kexint όνομα: PLC 1X8
    Μέγεθος: 60*7*4 Τύπος συνδετήρα: SC/APC SC/UPC FC/APC FC/UPC LC/UPC LC/APC
    Μήκος του καλωδίου: 1m ή 1.5m τύπος ίνας: G657A1 ΤΟ /G657A2 ΤΟ /G657 B3
    μήκος κύματος: 1260nm σε 1650nm Εγγύηση: δύο χρόνια
    Υψηλό φως:

    fiber optic plc splitter

    ,

    plc optical splitter

    ΚΙΒΏΤΙΟ ABS θραυστών 1X64 PLC GPON EPON FTTH με το συνδετήρα FC το /APC FC το /UPC

     

     

    Περιγραφή

    1.Optical ο θραύστης ινών είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου.

    2.It χαρακτηρίζει το μικρό μέγεθος, την υψηλή αξιοπιστία, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος και την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να πραγματοποιήσει το διαχωρισμό δύναμης οπτικών σημάτων.

    3 Kexint λ παρέχει ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα συναντούν τον GR-1209-ΠΥΡΗΝΑ και GR-1221-CORErequirements.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

    Χαμηλό PDL

    Συμπαγές σχέδιο

    Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών

    Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: 1260nm σε 1650nm

    Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C σε 85°C

    Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

     

    Συμμόρφωση

    GR-1209-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

    GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

    RoHS

     

    Προδιαγραφές

    Πίνακας 1 – 1 θραύστης PLC×N

    Παράμετροι 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
    Τύπος ινών SMF-28e ή πελάτης που διευκρινίζεται
    Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός S/P) 4.0/3.8 7.3/7.0 10.5/10.2 13.7/13.5 16.9/16.5 21.0/20.5
    Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
    Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός S/P) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4
    Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55
    Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
    Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85°C)(DB) 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -40~85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (°C) -40~85
    Διάσταση συσκευασίας (χιλ.) (L×W×H) 40×4×4 40×4×4 40×4×4 40×4×4 50×7×4 60×12×4

     

    Θραύστης PLC 2 – 2×N πινάκων

    Παράμετροι 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32
    Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
    Τύπος ινών SMF-28e ή πελάτης που διευκρινίζεται
    Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός S/P) 4.2 7.6 11.0 14.5 17.5
    Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,8 1.5 1.5 2.0 2.5
    Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός S/P) 50/55 50/55 50/55 50/55 50/55
    Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,2 0,2 0,3 0,4 0,4
    Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55
    Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,5 0,5 0,5 0,5
    Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85°C)(DB) 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5
    Λειτουργούσα θερμοκρασία (°C) -40~85
    Θερμοκρασία αποθήκευσης (°C) -40~85
    Διάσταση συσκευασίας (χιλ.) (L×W×H) 40×4×4 40×4×4 50×4×4 50×7×4

    60×7×4

     

     

    θραύστης PLC οπτικών ινών 1.5m, οπτικός θραύστης σκοινιού χωρίς συνδετήρα 0

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Χάρτης ιστοτόπου

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.