ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Ίνα 48 Corning G657A2 στρατιωτικές εναέριες επικοινωνίες καλωδίων GYFXTH οπτικών ινών

Ίνα 48 Corning G657A2 στρατιωτικές εναέριες επικοινωνίες καλωδίων GYFXTH οπτικών ινών

    • Corning G657A2 Fiber 48 Fiber Optic Cable GYFXTH Military Aerial Communications
    • Corning G657A2 Fiber 48 Fiber Optic Cable GYFXTH Military Aerial Communications
  • Corning G657A2 Fiber 48 Fiber Optic Cable GYFXTH Military Aerial Communications

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001
    Αριθμό μοντέλου: GYFXTH

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 43*43*38cm 1km ή 2km
    Χρόνος παράδοσης: 8
    Όροι πληρωμής: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 60+KM+24H
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος Fiber: G657A1/G657A2 Εμπορικό σήμα ινών: Corning/YOFC/FIBERHOME
    μήκος ανά περίπτωση ανατροπής: 2km 4km εφαρμογή: Υπαίθρια εναέρια εφαρμογή
    Χρώμα θηκών: μαύρος Τύπος οπτικού καλωδίου: Οπτικό καλώδιο δύναμης
    Αρίθμηση ινών: πυρήνας 48 συσκευασία: Ξύλινο τύμπανο

    Ίνα 48 Corning G657A2 στρατιωτικές εναέριες επικοινωνίες καλωδίων GYFXTH οπτικών ινών

         Μια ίνα 250 μm τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό υλικό συντελεστών. Το χαλαρό σωλήνα γεμίζουν με μια thixotropic αδιάβροχη ένωση, και ένα νήμα γυαλιού (ή aramid) προστίθεται για να εξωθήσει μια εξωτερική θήκη LSZH. Ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται κυρίως για την οριζόντια επέκταση των ασύρματων σταθμών βάσης. Συγχρόνως, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την οικοδόμηση του καλωδίου στην ενσωματωμένη καλωδίωση, η οποία είναι κατάλληλη για το σωλήνα συνδέοντας με καλώδιο όταν εισάγεται στο εσωτερικό.

    Μη-θωρακισμένο οπτικό καλώδιο

    [GYFXTH]

     

     

     

     

    1. ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΩΔΙΩΝ
      1. ΔΙΑΤΟΜΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ

    Ίνα 48 Corning G657A2 στρατιωτικές εναέριες επικοινωνίες καλωδίων GYFXTH οπτικών ινών

    1. ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΟΜΩΝ
    Στοιχεία ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
    Αρίθμηση ινών 2-6F 8-12F
    Ο κώδικας χρώματος των ινών Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρο/φυσικό Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρο/φυσικό, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος, ιώδης, ρόδινο, τυρκουάζ
    Χαλαρός σωλήνας OD (χιλ.): 1.6±0.1 2.2±0.1
    Υλικό: PBT
    Νήμα δύναμης Νήμα Aramid
    Θήκη Πάχος: Μη. 0.5mm
    Υλικό: LSZH
    OD του καλωδίου (χιλ.) 3.0 4.5
    Καθαρό βάρος (kg/km) 10 23

     

    2. ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΙΝΩΝ

    Αριθ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
    Χρώμα ινών Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Πλάκα φυσικός Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Βιολέτα Ροζ Aqua

     

     

     

     

     

     

    3. ΟΠΤΙΚΉ ΊΝΑ

        3.1 ενιαία ίνα τρόπου

     

    LTEMS ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ
    Τύπος ινών   G652D G657A
    Μείωση dB/km

    1310nm ≤ 0,36

    1550nm ≤ 0,22

    Χρωματική διασπορά ps/nm.km

    1310nm≤ 3,5

    1550nm≤ 18

    1625nm≤ 22

    Μηά κλίση διασποράς ps/nm2.km ≤ 0,092
    Μηδέν μήκος κύματος διασποράς NM 1300 ~ 1324
    Κόψτε το μήκος κύματος (lcc) NM ≤ 1260

    Μείωση εναντίον της κάμψης

    (60mm x100turns)

    DB

    (ακτίνα 30mm, 100ring

    ) ≤ 0,1 @ 1625nm

    (ακτίνα 10mm, 1ring) ≤ 1,5 @ 1625nm
    Διάμετρος τομέων τρόπου χιλ. 9.2 ± 0,4 σε 1310nm 9.2 ± 0,4 σε 1310nm
    Πυρήνας-ντυμένο Concentricity χιλ. ≤ 0,5 ≤ 0,5
    Διάμετρος επένδυσης χιλ. 125±1 125±1
    Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤ 0,8 ≤ 0,8
    Διάμετρος επιστρώματος χιλ. 245±5 245±5
    Δοκιμή απόδειξης Gpa ≥ 0,69 ≥ 0,69
     

     

     

    3.2 πολυ ίνα τρόπου

    LTEMS ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΗ
    62.5/125 50/125 OM3-150 OM3-300 OM4-550
    Διάμετρος πυρήνων ινών μm 62.5±2.5 50.0±2.5 50.0±2.5
    Μη-κυκλικότητα πυρήνων ινών % ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0
    Διάμετρος επένδυσης μm 125.0±1.0 125.0±1.0 125.0±1.0
    Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤2.0 ≤2.0 ≤2.0
    Διάμετρος επιστρώματος μm 245±10 245±10 245±10
    C0at-ντυμένος Concentricity μm ≤12.0 ≤12.0 ≤12.0
    Μη-κυκλικότητα επιστρώματος % ≤8.0 ≤8.0 ≤8.0
    Πυρήνας-ντυμένο Concentricity μm ≤1.5 ≤1.5 ≤1.5
    Μείωση 850nm dB/km 3.0 3.0 3.0
    1300nm dB/km 1.5 1.5 1.5
    OFL 850nm MHZ ﹒ χλμ ≥160 ≥200 ≥700 ≥1500 ≥3500
    1300nm MHZ ﹒ χλμ ≥300 ≥400 ≥500 ≥500 ≥500
    Το μεγαλύτερο αριθμητικό άνοιγμα θεωρίας / 0.275±0.015 0.200±0.015 0.200±0.015

     

    4.Mechanical και περιβαλλοντική απόδοση του καλωδίου

    Αριθ. ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕΘΟΔΟΣ ΔΟΚΙΜΗΣ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΑΠΟΔΟΧΗΣ
    1

    Εκτατή δοκιμή φόρτωσης

     

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E1

    -. Μακρύς-εκτατό φορτίο: 150N

    -. Κοντός-εκτατό φορτίο: 500N

    -. Μήκος καλωδίων: ≥50m

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    2 Δοκιμή αντίστασης συντριβής

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E3

    -. Μακροχρόνιο φορτίο: 100 N/100mm

    -. Σύντομο φορτίο: 500 N/100mm

    Χρόνος φορτίων: λεπτά 1

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    3 Δοκιμή αντίστασης αντίκτυπου

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E4

    -. Ύψος αντίκτυπου: 1m

    -. Ο αντίκτυπος ζυγίζει: 450g

    -. Σημείο αντίκτυπου: ≥5

    -. Συχνότητα αντίκτυπου: ≥3/point

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    4 Επαναλαμβανόμενη κάμψη

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E6

    -. Mandrel διάμετρος: 20D (Δ = διάμετρος καλωδίων)

    -. Υπαγόμενο βάρος: 15kg

    -. Κάμπτοντας συχνότητα: 30 φορές

    -. Κάμπτοντας ταχύτητα: 2s/time

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    5 Torsion δοκιμή

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E7

    -. Μήκος: 1m

    -. Υπαγόμενο βάρος: 25kg

    -. Γωνία: ±180 βαθμός

    -. Συχνότητα: ≥10/point

    -. Μείωση το increment@1550nm: ≤0.1dB

    -. Καμία ράγισμα σακακιών και θραύση ινών

    6

    Απόδοση πτώσης

     

    #Test μέθοδος: IEC 60794-1-E14

    -. Εξεταστικό μήκος: 30cm

    -. Σειρά θερμοκρασίας: 70±2℃

    -. Εξεταστικός χρόνος: 24 ώρες

    Καμία γεμίζοντας σύνθετη πτώση έξω
    7 Θερμοκρασία

    Λειτουργία: - 40℃~+60℃

    Κατάστημα/μεταφορά: - 50℃~+70℃

    Εγκατάσταση -20℃~+60℃

     

    5.FIBER ΟΠΤΙΚΗ ΚΑΜΠΤΟΝΤΑΣ ΑΚΤΙΝΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

    Στατική κάμψη: ≥10 χρόνοι από τη διάμετρο καλωδίων έξω

    Δυναμική κάμψη: ≥20times από τη διάμετρο καλωδίων έξω.

    6.PACKAGE ΚΑΙ ΣΗΜΑΔΙ

    6.1 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

    Μην δύο μονάδες μήκους του καλωδίου σε ένα τύμπανο, δύο άκρες πρέπει να σφραγιστούν. Δύο άκρες πρέπει να συσκευαστούν μέσα στο τύμπανο, να διατηρήσουν το μήκος του καλωδίου περισσότερο από 2 μέτρα.

     

    6.2 ΣΗΜΑΔΙ

    Σημάδι καλωδίων: Εμπορικό σήμα, τύπος καλωδίων, τύπος ινών και αριθμήσεις, έτος κατασκευής, χαρακτηρισμός μήκους.

    7. ΕΚΘΕΣΗ ΔΟΚΙΜΗΣ

    Έκθεση δοκιμής και πιστοποίηση παρεχόμενες.

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.