ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapters

Μονοκατευθυντικοί πράσινοι προσαρμοστές οπτικών ινών, οπτικός διπλός προσαρμοστής δικτύων FTTX LC

Μονοκατευθυντικοί πράσινοι προσαρμοστές οπτικών ινών, οπτικός διπλός προσαρμοστής δικτύων FTTX LC

    • Simplex Green Fiber Optic Adapters , Optical Network FTTX LC Duplex Adapter
    • Simplex Green Fiber Optic Adapters , Optical Network FTTX LC Duplex Adapter
    • Simplex Green Fiber Optic Adapters , Optical Network FTTX LC Duplex Adapter
    • Simplex Green Fiber Optic Adapters , Optical Network FTTX LC Duplex Adapter
    • Simplex Green Fiber Optic Adapters , Optical Network FTTX LC Duplex Adapter
  • Simplex Green Fiber Optic Adapters , Optical Network FTTX LC Duplex Adapter

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: CE ISO-9001 2015 Ross UL
    Αριθμό μοντέλου: SC/APC προσαρμοστές

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 100
    Τιμή: $+0.213+pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πακέτο χαρτοκιβωτίων
    Χρόνος παράδοσης: 7
    Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 20000+PCS+Per εβδομάδα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    όνομα: Οπτικός προσαρμοστής SC/APC ινών εφαρμογή: Δίκτυο FTTX τηλεπικοινωνιών CATV
    Απώλεια εισαγωγής: =< 0.2db Απώλεια Returen: 60dB
    Υλικό: πλαστικό +ceramics Θερμοκρασία λειτουργίας: -40+80

    Μονοκατευθυντικός πράσινος προσαρμοστών ινών οπτικός SC/APC για το δίκτυο και FTTX

     

     

    Ο οπτικός προσαρμοστής (επίσης αποκαλούμενος φλάντζα) είναι ένα συνδέοντας μέρος οπτικών ινών στις δραστηριότητες των τμημάτων σύνδεσης. Η πλήρης σειρά προϊόντων, συμπεριλαμβανομένου FC, Sc, ST, LC, MTRJ, που χρησιμοποιείται ευρέως στα οπτικά πλαίσια το (ODF) διανομής, και τους εξοπλισμούς επικοινωνιών οπτικής ίνας, όργανα. Η απόδοση είναι σταθερή και αξιόπιστη.

     

    Προσαρμοστής Sc

    Εφαρμογή

    * Τηλεπικοινωνίες

    * CATV

    * ΤΟΠΙΚΌ LAN & ΩΧΡΌΣ

    * Δίκτυο

    * Ευρεία ζώνη

    * FTTP

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    * Ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου

    * Μανίκια Zirconia ή μανίκια χαλκού φωσφόρων

    * NTT τυποποιημένο συμβατό σύστημα

    * Διαθέσιμος χωρίς φλάντζες ή με τη φλάντζα για το ντούμπλεξ,

    Διάστημα επιτροπής αποταμίευσης

    * Η υψηλή πυκνότητα SC2 8Port για την επιτροπή μπαλωμάτων τοποθετεί τις εφαρμογές

    * Ανταποκριθείτε σε JIS5974 και bellcore τα πρότυπα GR-326

    * Υποχωρητικός με IEC874-14 & IEC874-19

    * Όλα τα μέρη υποχωρητικά με ROHS

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.