ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Κιβώτιο σύνδεσης οπτικών ινών Ethernet, ίνα κιβωτίων λήξης οπτικών ινών στο σπίτι

Κιβώτιο σύνδεσης οπτικών ινών Ethernet, ίνα κιβωτίων λήξης οπτικών ινών στο σπίτι

    • Ethernet Fiber Optic Connection Box , Fiber Optic Termination Box Fiber To The Home
    • Ethernet Fiber Optic Connection Box , Fiber Optic Termination Box Fiber To The Home
    • Ethernet Fiber Optic Connection Box , Fiber Optic Termination Box Fiber To The Home
    • Ethernet Fiber Optic Connection Box , Fiber Optic Termination Box Fiber To The Home
    • Ethernet Fiber Optic Connection Box , Fiber Optic Termination Box Fiber To The Home
  • Ethernet Fiber Optic Connection Box , Fiber Optic Termination Box Fiber To The Home

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen Κίνας
    Μάρκα: kexint
    Πιστοποίηση: CE ISO
    Αριθμό μοντέλου: Kxt-α-2A

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 20PCS σε ένα κιβώτιο
    Όροι πληρωμής: D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 10000+pcs+week
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Μέγεθος: 167*102*31 Υλικό: PC + ABS
    Ικανότητας: 2cores 4cores Χρώμα: Άσπρος μαύρος ανοικτό γκρι
    Λιμένες οπτικών καλωδίων: 6 mm Τοποθετώντας τρόπος: μοντάρισμα τοίχων

    Τοίχος Mountting 2 πυρήνες 4 οπτικό κιβώτιο διανομής ινών πυρήνων FTTH

     

     Περιγραφή:

    Ο τοίχος Mountting 2 πυρήνες 4 κιβωτίων γραφείων οπτικό κιβώτιο διανομής ινών πυρήνων FTTH χρησιμοποιείται ευρέως ως σημείο λήξης για το καλώδιο τροφοδοτών για να συνδέσει με το καλώδιο πτώσης στο δίκτυο FTTH, το δίκτυο τηλεπικοινωνιών, το δίκτυο CATV, το δίκτυο δεδομένων και το δίκτυο τοπικής περιοχής κ.λπ.

    2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

    • Η θετική διαχείριση ινών των πλεξίδων και των ινών εγγυάται από τον έλεγχο κάμψεων σχετικά με το να συνδέσει δίσκο και από το κιβώτιο ODF

    • Μια ειδική είσοδος καλωδίων ινών πτώσης από τις πλευρές ODF

    • Άμεση λήξη με τον τομέα - εγκαταστήσιμοι συνδετήρες

    • Ελκυστικό σχέδιο για την εσωτερική χρήση

    • Μπορέστε να κρατήσετε ψηλά σε 2 μηχανικούς συναρμογές και προστάτες συναρμογών τήξης (SMOUV και ΜΥΡΜΉΓΚΙ) και οι μηχανικοί συνδετήρες Sc μπορούν να ενσωματωθούν επίσης.

    • Καλώδιο συναρμογών στο καλώδιο

    • Συμβατό σύστημα με 2 μονοκατευθυντικούς προσαρμοστές SC/UPC

    • Απεργία αστραπής, διάβρωση, αντίσταση γήρανσης.

    • Εύκολο να επανεισέλθει, δεν απαιτεί ποτέ τις εξαρτήσεις επανεισόδου

     

     

    Προδιαγραφή
    Θερμοκρασία εργασίας
    -40ºC~+60ºC
    Σχετική υγρασία
    ≤85% (+30ºC)
    Ατμοσφαιρική πίεση
    70KPa~106Kpa
    Ποσότητα εισόδου καλωδίων
    1X2 (και οι δύο μπορούν να πάνε μέσα πάνω-κάτω)
    Ποσότητα εισόδου καλωδίων πτώσης
    1X2 (και οι δύο μπορούν να πάνε μέσα πάνω-κάτω)
    Ανοίγοντας γωνία πορτών
    180 °
    Προσαρμοστής
    SC FC LC
    Αντίσταση μόνωσης
    2x10^4MΩ (500V/DC)
    Διηλεκτρική δύναμη
    3000V/1min/10mA

     

     

     

     

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.