ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΧαλκός Cable Lan

Τα κοινά καλώδια καλωδίων υπολογιστών Cat6 Ethernet καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού υψηλής ταχύτητας χρησιμοποίησαν 0.505mm

Τα κοινά καλώδια καλωδίων υπολογιστών Cat6 Ethernet καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού υψηλής ταχύτητας χρησιμοποίησαν 0.505mm

    • High Speed Copper Lan Cable Common Computer Cat6 Ethernet Cable Wires Used 0.505mm
    • High Speed Copper Lan Cable Common Computer Cat6 Ethernet Cable Wires Used 0.505mm
  • High Speed Copper Lan Cable Common Computer Cat6 Ethernet Cable Wires Used 0.505mm

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen
    Μάρκα: KEXINT
    Πιστοποίηση: ISO-9001-2015
    Αριθμό μοντέλου: cat5e

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 20*305 μ
    Τιμή: $+44.87+1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστική τσάντα και χαρτοκιβώτιο
    Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρα εργασίας
    Όροι πληρωμής: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
    Δυνατότητα προσφοράς: 450+ BOX+1day
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Τύπος καλωδίων: cat5e Αριθμός MModel: RJ45
    Διάμετρος NoLine: 5.3mm Μετάδοση στοιχείων speedl: 305m
    Υλικό: $cu ή CCA Εκτατή δύναμη: 1000
    Αριθμός πυρήνων: 4 ζευγάρια Έξω υλικό: PVC

     

    Προστατευμένο καλώδιο Cat5e δικτύων του τοπικού LAN Cat5e FTP/SFTP

     

           Το καλώδιο δικτύων είναι ουσιαστικό για τη σύνδεση με ένα δίκτυο τοπικής περιοχής. Τα συνήθως χρησιμοποιημένα καλώδια δικτύων σε LANs είναι στριμμένο ζευγάρι, ομοαξονικό καλώδιο, και οπτικό καλώδιο. Το στριμμένο ζευγάρι είναι μια γραμμή μετάδοσης στοιχείων που αποτελείται από πολλά ζευγάρια. Το χαρακτηριστικό του είναι ότι είναι φτηνό, έτσι χρησιμοποιείται ευρέως, όπως οι κοινές τηλεφωνικές γραμμές μας. Χρησιμοποιείται για να συνδέσει με το κεφάλι κρυστάλλου RJ45.

     

    Υψηλή ταχύτητα 4 αγωγός καλωδιακών cat5 δικτύων 24AWG 99.99%copper ζευγαριού utp cat5e με τις πιστοποιήσεις

    περασμένο δοκιμή 305m/box υψηλό - ποιοτική υψηλή ταχύτητα εσωτερικό cat6 23awg utp

     

    Πλεονεκτήματα:


    1) Κατάλληλη τιμή, Over-value ποιότητα, γρήγορα παράδοση, πρώτιστες υπηρεσίες.
    2) ISO9001, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, προσιτότητα, RoHS, γραφείο Veritas και άλλα πιστοποιητικά.
    3) προσιτότητα 50 λεπτών στη θάλασσα ή τον αερολιμένα Shenzhen.
    4) 2 επαγγελματικοί μηχανικοί και 168 έμπειροι εργαζόμενοι.
    5) Τα προϊόντα μας συναντιούνται στο ΜΒ, JB, το IEC, AS/NZS, τις BS, VDE, UL και άλλα πρότυπα.


    Προϊόντα:


    1) Γυμνός αγωγός χαλκού, γυμνός αγωγός αργιλίου
    2) 450/750V και κατωτέρω, μόνωση PVC, καλώδια τροφοδοσίας και ηλεκτρικά καλώδια
    3) 0.6/1kV, μόνωση PVC, καλώδια τροφοδοσίας και ηλεκτρικά καλώδια
    4) μόνωση 0.6/1kV XLPE, καλώδια τροφοδοσίας
    5) 8.7/15kV, 3.6/6kV, 6/10kV, 12/20kV, 26/35kV, μέσα καλώδια τροφοδοσίας τάσης
    6) Καλώδια ελέγχου, καλώδια οργάνων, καλώδια ασφάλειας/προστασίας, καλώδια συναγερμών
    7) Το εύκαμπτο καλώδιο, μαλακό καλώδιο, ενώνοντας στενά καλώδια, μπαταρία συνδέει τα καλώδια, η μηχανή συνδέει τα καλώδια
    8) 1kV ή 10kV, εναέρια δέσμη/συσσωρευμένα καλώδια
    9) Πυρίμαχα καλώδια, πυρκαγιά - καλώδια καθυστερούντω, εκτιμημένα πυρκαγιά καλώδια, καλώδια LSZH, ηλιακά καλώδια,
    Καλώδια RoHS, καλώδια προστασίας του περιβάλλοντος, διασυνδεμένα ακτινοβολία καλώδια
    10) Καλώδια επικοινωνίας:
    α. καλώδια δικτύων: Γάτα 5, γάτα 5e, γάτα 6 καλώδια
    β. τηλεφωνικά καλώδια: 2 ζευγάρια, καλώδια 4 ζευγαριών, 8 ζευγαριών, 10 ζευγαριών και 20 ζευγαριών
    γ. ομοαξονικά καλώδια: Syv75-5, sywv75-5, RG6, RG11, καλώδια RG59.
     

    Μέγεθος αγωγών 0.40- 0.51mm
    Υλικό αγωγών CCA
    Αριθμός αγωγού 4 ζευγάρια
    Shiled μη-
    Υλικό μόνωσης HDPE
    Πάχος μόνωσης 1.02mm
    Υλικό σακακιών PVC
    Εξωτερικό πάχος σακακιών 6.0mm
    ΣΥΝΕΧΗΣ αντίσταση (μέγιστο) 7 Ohm/100m
    Δυσαναλογία ΣΥΝΕΧΟΥΣ αντίστασης 2.50%
    Ικανότητα εργασίας 5.4nF/100m
    Λειτουργία Temperation -40℃-+75℃
    Χρώμα σακακιών PVC Σαν αίτημα πελατών
    Χαρακτηρισμός στο σακάκι Σαν αίτημα πελατών
    Μήκος 305m

     

     

    Τα κοινά καλώδια καλωδίων υπολογιστών Cat6 Ethernet καλωδίων του τοπικού LAN χαλκού υψηλής ταχύτητας χρησιμοποίησαν 0.505mm

    Συσκευασία
    1) Μήκη συσκευασίας: 305m/roll
    Άλλα μήκη διαθέσιμα σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
    2) Εξωτερική συσκευασία: 2*305m.
    (Άλλη συσκευασία διαθέσιμη σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη. )

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

    12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

    Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

    SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

    LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

    Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

    Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

    Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

    12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

    γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

    Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

    Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

    Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

    APC Sc FTTH ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών μπορεί να είναι επαναχρησιμοποιημένος 55 χιλ. μακρύς γρήγορος συνδετήρας

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.