Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα για τις πωλήσεις
Είμαστε η μεγαλύτερη επιχείρηση μηχανών αναζήτησης στη Ρωσία. Επιλέξαμε kexint ως προμηθευτής μας να παρέχουμε το 2012 σε μας τα παθητικά προϊόντα οπτικών ινών στο δωμάτιο στοιχείων. Υψηλός - τα ποιοτικά προϊόντα και η καλή υπηρεσία μας καθιστούν πολύ ικανοποιημένους, ελπίζουμε να συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το kexint

—— Andre dolbin

Είμαστε χειριστής τηλεπικοινωνιών από τη Γαλλία. Ήρθαμε στην Κίνα το 2015 και επισκεφτήκαμε το εργοστάσιο του kexint. Είμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι από το καλό περιβάλλον εργοστασίων και τις ακριβείς εξεταστικές διαδικασίες. Αποφασίσαμε να αγοράσουμε τα προϊόντα ODN με το kexint.

—— Δαβίδ Renaud-Goud

Είμαι Online Chat Now

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Κίνα Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Kxt-gj-ΧΧ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 44*44*35
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500km/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: PVC ή LSZH Αρίθμηση ινών: 1/2/4/6/8/12
Σακάκι: Μαύρο ή άσπρο Τύπος Fiber: G652d/G657A1/G657A2
OEM: Ναί ενίσχυση: Σίδηρος ή KFRP ή FRP
Μέγεθος: 2.0×3.0

Εσωτερικό καλώδιο 2.0×3.0 KFRP FRP οπτικών ινών GJXH GJFXH G657A2 LSZH FTTH

 

 

Δομικών κατασκευών προϊόντων:
Ίνα:
1-12 ίνες
250um που χρωματίζεται επένδυση της ίνας


Μέλος δύναμης:
Χαλύβδινο σύρμα ή FRP (ενισχυμένο με υαλοβάμβακα πλαστικό ινών)


Εξωτερικό σακάκι:
PVC και πυρίμαχο LSZH


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Καλοί UV και πυρίμαχος.
  • Επίπεδη δομή τύπων τόξων.
  • Συμπαγής, μαλακός, εύκαμπτος, εύκολος να εγκαταστήσει.

Εφαρμογές:

  • Χρησιμοποιημένος ως καλώδιο οικοδόμησης πρόσβασης.
  • Χρησιμοποιημένος στην εσωτερική τηλεγράφηση, που χρησιμοποιείται ειδικά για FTTH.

 

Επιλογές:

Τύπος ινών: G.652D, ενιαία ίνα τρόπου G.657A1 ή G.657A2

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

 

Προδιαγραφή τεχνολογίας:

Στοιχείο Παράμετρος τεχνολογίας
Τύπος καλωδίων GJXH-1B6.a2
Προδιαγραφή καλωδίων 3.0×2.0
Χρώμα ινών Φύση
Τύπος ινών 9/125 (G657A2)
Χρώμα θηκών Μαύρος
Υλικό θηκών LSZH
Διάσταση χιλ. καλωδίων 3.0 (±0.1) *2.0 (±0.1)
Βάρος Kg/km καλωδίων 10.0
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ. 10 (στατικά) 25 (δυναμικός)
Μείωση dB/km ≦ 0,4 σε 1310nm, ≦ 0,3 σε 1550nm
Σύντομη ένταση Ν 200
Σύντομη συντριβή N/100mm 2200
Θερμοκρασία ℃ λειτουργίας -20~+60

Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Περίπου πληρωμή

1. Δεχόμαστε τη μεταβίβαση. Μπορείτε να πληρώσετε μέσω Alipay, Visa, Paypal, Alibaba, μεταφορά τράπεζας σε AliExpress.
2. Παρακαλώ κάνετε την πληρωμή το συντομότερο δυνατό έτσι ώστε μπορείτε να πάρετε το στοιχείο προηγούμενο.
3. Σημείωση: Οποιοσδήποτε δασμός εισαγωγής του στοιχείου είναι η ευθύνη του αγοραστή, που δεν περιλαμβάνεται στην τιμή πώλησης ή τις στέλνοντας αμοιβές Αλλά θα κηρύξουμε το προϊόν ως δώρο με μια χαμηλότερη αξία για να σας βοηθήσουμε να πάρετε εύκολα το στοιχείο μέσω του τελωνείου.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα