ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΊΕΣ CO., ΕΠΕ SHENZHEN KXIND

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΘωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

LSZH Fiber Optic Armoured Cablec , KFRP FRP Ftth Fiber Optic Cable GJXH GJFXH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: KEXINT
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Kxt-gj-ΧΧ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: διαπραγμάτευση
Τιμή: Negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: 44*44*35
Χρόνος παράδοσης: 7
Όροι πληρωμής: T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 500km/day
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εξωτερικό σακάκι: PVC ή LSZH Αρίθμηση ινών: 1/2/4/6/8/12
Σακάκι: Μαύρο ή άσπρο Τύπος Fiber: G652d/G657A1/G657A2
OEM: Ναί ενίσχυση: Σίδηρος ή KFRP ή FRP
Μέγεθος: 2.0×3.0

Εσωτερικό καλώδιο 2.0×3.0 KFRP FRP οπτικών ινών GJXH GJFXH G657A2 LSZH FTTH

 

 

Δομικών κατασκευών προϊόντων:
Ίνα:
1-12 ίνες
250um που χρωματίζεται επένδυση της ίνας


Μέλος δύναμης:
Χαλύβδινο σύρμα ή FRP (ενισχυμένο με υαλοβάμβακα πλαστικό ινών)


Εξωτερικό σακάκι:
PVC και πυρίμαχο LSZH


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Καλοί UV και πυρίμαχος.
  • Επίπεδη δομή τύπων τόξων.
  • Συμπαγής, μαλακός, εύκαμπτος, εύκολος να εγκαταστήσει.

Εφαρμογές:

  • Χρησιμοποιημένος ως καλώδιο οικοδόμησης πρόσβασης.
  • Χρησιμοποιημένος στην εσωτερική τηλεγράφηση, που χρησιμοποιείται ειδικά για FTTH.

 

Επιλογές:

Τύπος ινών: G.652D, ενιαία ίνα τρόπου G.657A1 ή G.657A2

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

 

Προδιαγραφή τεχνολογίας:

Στοιχείο Παράμετρος τεχνολογίας
Τύπος καλωδίων GJXH-1B6.a2
Προδιαγραφή καλωδίων 3.0×2.0
Χρώμα ινών Φύση
Τύπος ινών 9/125 (G657A2)
Χρώμα θηκών Μαύρος
Υλικό θηκών LSZH
Διάσταση χιλ. καλωδίων 3.0 (±0.1) *2.0 (±0.1)
Βάρος Kg/km καλωδίων 10.0
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ. 10 (στατικά) 25 (δυναμικός)
Μείωση dB/km ≦ 0,4 σε 1310nm, ≦ 0,3 σε 1550nm
Σύντομη ένταση Ν 200
Σύντομη συντριβή N/100mm 2200
Θερμοκρασία ℃ λειτουργίας -20~+60

Σημείωση: το προϊόν είναι συμφωνία με την οδηγία της ΕΕ RoHS

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Οπτική ίνα θωρακισμένο Cablec, καλώδιο GJXH GJFXH LSZH οπτικών ινών KFRP FRP Ftth

Περίπου πληρωμή

1. Δεχόμαστε τη μεταβίβαση. Μπορείτε να πληρώσετε μέσω Alipay, Visa, Paypal, Alibaba, μεταφορά τράπεζας σε AliExpress.
2. Παρακαλώ κάνετε την πληρωμή το συντομότερο δυνατό έτσι ώστε μπορείτε να πάρετε το στοιχείο προηγούμενο.
3. Σημείωση: Οποιοσδήποτε δασμός εισαγωγής του στοιχείου είναι η ευθύνη του αγοραστή, που δεν περιλαμβάνεται στην τιμή πώλησης ή τις στέλνοντας αμοιβές Αλλά θα κηρύξουμε το προϊόν ως δώρο με μια χαμηλότερη αξία για να σας βοηθήσουμε να πάρετε εύκολα το στοιχείο μέσω του τελωνείου.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα
Fiber οπτικής καλώδιο ενημερωμένη έκδοση κώδικα

12 οπτική πλεξίδα σκοινιού G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών χρωμάτων

Αδιάβροχο οπτικό σκοινί SC/APC LC μπαλωμάτων στο ενιαίο τεθωρακισμένο IP68 τρόπου LSZH G657A2 HUAWEI Sc

SM διπλό LC σε LC Sc σκοινιού μπαλωμάτων ινών στο νερό ανθεκτικό IP68 LC για Corning εξωτερικό

LC/UPC 12 καλώδια G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m μπαλωμάτων ινών σκοινιού μπαλωμάτων χρωμάτων SM πυρήνων

Οπτικών Ινών Κουτί Διανομής

Ο τοίχος τοποθετεί το κιβώτιο Hoding Πολωνός 4 άσπρο μαύρο χρώμα IP65 διανομής οπτικών ινών πυρήνων

24 μαύρα ABS SMC PC εγκατάστασης Πολωνού κιβωτίων διανομής οπτικών ινών πυρήνων

Ip65 τελικό κιβώτιο, ινών ηλεκτρική εγκατάσταση Πολωνού κιβωτίων γκρίζα περιεκτική

12 κιβώτιο διανομής οπτικών ινών πυρήνων, κοινή ένωση τοίχων κιβωτίων οπτικών ινών

γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών

Γρήγορα συνδέστε APC LC οπτικών ινών τη γρήγορη συνδετήρων απώλεια ενθέτων προσαρμοστών χαμηλή

Γρήγοροι συνδετήρες 55mm οπτικών ινών τρόπου SM FC ενιαίοι οπτικός προσαρμοστής σύνδεσης

Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών SC/UPC SM, συνδετήρες οπτικής ίνας 50mm γρήγοροι

Του ST Sc LC γρήγορος τομέας δικτύων PC συνδετήρων οπτικών ινών γρήγορος - εγκαταστήσιμος

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών προμηθευτής. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved. Developed by ECER